Trešdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, Z vējš 2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-10-10
Siguldas pilsētas vidusskolas projekts iekļūst „Nacionālā eTwinning balva” finālā

Siguldas pilsētas vidusskolas 12.klases starptautiskais „eTwinning” projekts „Reporters Without Borders” iekļuvis Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētā konkursa „Nacionālā eTwinning balva 2016” finālā.

Sestdien, 8.oktobrī, Nacionālās eTwinning konferences laikā Spīķeru koncertzālē tika prezentēti seši pagājušajā mācību gadā realizētie veiksmīgākie skolu sadarbības projekti un apbalvoti konkursa uzvarētāji, tostarp Siguldas pilsētas vidusskolas 12.klases pagājušajā mācību gadā realizētais projekts “Reporters Without Borders”.

Projekta ietvaros Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni kopā ar partneriem no Francijas, Čehijas, Grieķijas, Polijas, Itālijas un Turcijas visa mācību gada laikā veidoja elektronisko žurnālu. Skolēni strādāja internacionālās grupās, veidojot žurnāla sadaļas par mūziku, veselīgu dzīvesveidu, pusaudžu dzīvi, modi, sportu, ceļošanu un tehnoloģijām. Atsaucoties uz aktuālajiem notikumiem pasaulē, tapa žurnāla sadaļas pēc terora aktiem Prīzē un Briselē.

Darba gaitā skolēni izmantoja visdažādākos interneta rīkus, no kuriem galvenais bija darbs ar programmu „madmagz.com", kurā žurnāls tika maketēts un rediģēts. Siguldieši sev izvirzīja arī īpašu uzdevumu – attiecīgajās tematiskajās sadaļās popularizēt Latvijas un Siguldas aktualitātes. Tādējādi citiem Eiropas skolēniem bija iespēja uzzināt par „Prāta vētras” mūziku, par latviešu etnogrāfiskajiem elementiem mūsdienu modē, populārajiem tūrisma maršrutiem Latvijā, pasaules skeletona karali Martinu Dukuru, vēja tuneli „Aerodium”, Siguldas Jauniešu iniciatīvu centru „Mērķis”, kā arī par aktuālo Siguldas pilsētas vidusskolā.

Par 12.klases skolēnu iegūto balvu priecāsies visa skola – tā ir zinātnes teātra „Laboratorium” viesošanās skolā. Konkursā startēja arī otrs Siguldas pilsētas vidusskolas projekts „Green is everywhere”, kuru iepriekšējā mācību gadā realizēja 5.a klase.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas pilsētas vidusskolas skolotāja
Ināra Vimba


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 272829 3031