Sestdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Vineta, Oļegs
Laika ziņas: Sigulda +17.3℃, DA vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-12-02
Siguldas novada 1.-4.klašu skolēnu radošais konkurss angļu valodā

Piektdien, 2.decembrī, Siguldas Valsts ģimnāzijā Svešvalodu metodiskās apvienības skolotāji pirmo reizi novada vēsturē organizēja novada radošo konkursu „Drama Festival” 1.-4. klasēm angļu valodā. Tajā piedalījās 52 bērni. Katra skola bija sagatavojusi savu ludziņu un priecēja skatītājus ar savu veikumu.

Pasākumā piedalījās Rūķu žūrija no Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.a. klases, kura padziļināti apgūst angļu valodu – Elizabete, Dita, Sintija, Anastasija, Daniela un divas Madaras, kuras priecājās par radošajiem aktieriem un arī labvēlīgi viņus vērtēja.

Siguldas Pilsētas vidusskola uzstājās ar ludziņu „At school” (skolotājas Ieva Gaile un Vineta Tetere), Allažu pamatskola ar „The Frog” (skolotāja Ārija Agnese Vasarāja), Laurenču sākumskola ar „The Princess on the Pea” (skolotājas Elīna Rumba un Inita Krilovska), Siguldas 1.pamatskola ar „The Three Little Pigs” (skolotāja Anita Jāzepa) un „Snow White” (skolotāja Edīte Kuzmina).  E.Kuzminas skolēni ieguva skatītāju simpātiju balvu un pirmo vietu konkursā.

Paldies skolām un skolotājiem par radošumu un ieguldīto darbu! Ceram, ka novadā ir dzimusi jauna, aizraujoša tradīcija!

 

Informāciju sagatavoja:
Siguldas novada Svešvalodu metodiskās apvienības vadītāja Ineta Dvinska


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi