Sestdiena, 21. aprīlis
Šodien sveicam: Marģers, Anastasija
Laika ziņas: Sigulda +9.5℃, ZR vējš 8.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-03-20
Uzsākta apļveida krustojumu pārbūve Pils, Cēsu, Līvkalna un K.Barona, kā arī Pulkveža Brieža un Vildogas ielā

Piektdien, 17.martā, ar vecā asfaltseguma frēzēšanu uzsākta apļveida krustojumu pārbūvePils, Cēsu, Līvkalna un Krišjāņa Barona ielā, kā arī Pulkveža Brieža un Vildogas ielā, kuru plānots pabeigt līdz jūnijam.

Pils, Cēsu, Līvkalna un Krišjāņa Barona ielas, kā arī Pulkveža Brieža un Vildogas ielas apļveida krustojumos asfaltseguma pārbūves darbi izmaksās vairāk nekā 255 tūkstošus eiro. Būvdarbus plānots pabeigt līdz jūnijam. Jāņem vērā, ka sliktu laikapstākļu gadījumā darbu izpilde var aizkavēties. Pārbūves laikā nav plānoti būtiski satiksmes ierobežojumi.

Pārbūves darbu laikā Pulkveža Brieža un Vildogas ielas apļveida krustojumā plānoti satiksmes ierobežojumi – apļveida krustojumā nebūs iespējams iebraukt no Vidzemes šosejas puses pa Pulkveža Brieža ielu, kā arī no Vildogas ielas. Satiksmes organizācijas shēmu skatīt – šeit.

Darbus Pils, Cēsu, Līvkalna un Krišjāņa Barona ielas apļveida krustojumā pēc iepirkuma procedūras rezultātiem veic SIA „Ceļinieks 01”, savukārt Pulkveža Brieža un Vildogas ielas krustojumā – SIA „8 CBR”.

Jau ziņots, ka šogad pašvaldības ielu un ceļu uzturēšanai un pārbūvei budžetā ieplānoti līdzekļi 5,1 miljona eiro apmērā. Tuvāko gadu pašvaldības prioritāte ir ielu un ceļu atjaunošana un izbūve, kā arī lietusūdens sistēmas pilnveidošana un sakārtošana, ik gadu šiem darbiem paredzot vairākus miljonus eiro. Ar plānoto ielu un ceļu pārbūves darbu sarakstu iespējams iepazīties šeit.


© www.sigulda.lv

KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi