×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 31. marts
Šodien sveicam: Gvido, Atvars
Laika ziņas: Sigulda +1.6℃, DA vējš 2.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-08-01
Turpinās pieteikšanās Latvijas riteņbraucēju Vienības velobraucienam

Turpinās iepriekšējā reģistrācija Latvijas gada lielākajam velo notikumam – 27.Latvijas riteņbraucēju Vienības velobraucienam, kas norisināsies 3.septembrī Siguldā. Tas ir vērienīgākais un tradīcijām bagātākais riteņbraukšanas masu pasākums Baltijas valstīs un ieņem nozīmīgu vietu Eiropas tautas riteņbraukšanas pasākumu vidū.

 

 

Vienības velobrauciena dalībniekiem būs iespēja izvēlēties kādu no četrām distancēm:

  • 84 kilometrus garo sporta šosejas braucienu;
  • 49 kilometrus garo Latvijas Valsts mežu kalnu divriteņu braucienu;
  • 36 kilometrus garo LDz Tautas braucienu;
  • 44 kilometrus garo Retro velo tūrisma braucienu (maršrutu var saīsināt).

Iepriekšējā pieteikšanās Latvijas riteņbraucēju Vienības velobraucienam norisināsies līdz pat 29.augustam. Dalības maksa reģistrējoties līdz 20.augustam – no 12 līdz 22 eiro; reģistrējoties līdz 27.augustam – 15 līdz 27 eiro; reģistrējoties līdz 29.augustam – 20 līdz 33 eiro; reģistrējoties sacensību dienā – no 30 līdz 40 eiro;  Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, reģistrējoties Tūrisma informācijas centrā, 20% atlaide dalības maksai.

Jau ziņots, šogad pirmoreiz Vienības velobrauciena ietvaros notiks arī „Retro velo” tūrisma brauciens, kas piedāvās īpaši izstrādātu maršrutu ar Latvijas dabas un kultūras objektiem, kas apvienots ar Latvijas garšu baudīšanu. 


© www.sigulda.lv

KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi