×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 7. jūnijs
Šodien sveicam: Gaida, Arnis, Arno
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-05-14
Mores pamatskolas bērni sveic savas māmiņas

11.maija vakarā Mores pamatskolas skolēni aicināja savas māmiņas uz pavasara Mātes dienas koncertu „Visskaistākie vārdi”.

Mores pamatskolas skolēni savām vismīļākajām māmiņām un omītēm sagādāja aizkustinošu koncertu. Koncertā bērni veltīja savām māmiņām dziesmas, dzejas rindas, kā arī mīļus un sirsnīgus sveicienus māmiņu svētkos. Savukārt skolotājas Rutas Teterovskas vadībā bērni spēlēja Rūdolfa Blaumaņa lugu „Velniņi”.

Tāpat Mores pamatskolas skolēni priecēja savus vismīļākos cilvēkus ar kokapstrādes un rokdarbu interešu pulciņos veidotajiem mākslas darbiem.

Informāciju sagatavoja:
Mores pamatskolas direktore
Tīna Blūma


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi