Pirmdiena, 1. jūnijs
Šodien sveicam: Biruta, Mairita, Bernedīne
Laika ziņas: Sigulda +15.2℃, ZA vējš 5.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-05-24
Pēc vairāk nekā divdesmit gadiem Siguldā atgriezīsies Gaisa balonu festivāls

No 25. līdz 27.maijam Sigulda svinēs pilsētas svētkus, kuru devīze šogad ir „Pieslēdzies vasarai!”. Svētku programma būs aizraujošs un vērienīgs vasaras piedzīvojums, jo īpaši tādēļ, ka pēc vairāk nekā 20 gadu pārtraukuma, Siguldā atgriezīsies Gaisa balonu festivāls.

Visu svētku garumā siguldieši un pilsētas viesi varēs baudīt 15 mākoņu kuģu rīta un vakara lidojumus, balonu nakts gaismošanos un degļu uguņošanas šovus. Gaisa balonu lidojumi virs Siguldas un Gaujas senlejas labvēlīgos laikapstākļos notiks katru rītu aptuveni no plkst.6.00 līdz 8.00 un vakaros aptuveni no plkst.19.00 līdz 21.00, ņemot vērā vēja virzienu. Savukārt vērienīgā 15 gaisa balonu nakts gaismošanās labvēlīgos laikapstākļos būs vērojama piektdienas un sestdienas vakarā no plkst.23.00 teritorijā ap Svētku laukumu, kur norisināsies dažādi koncerti un pasākumi – piektdien no plkst.18.30 līdz 1.00 Svētku laukumā muzicēs „Neon Saturdays”, „Bermudu divstūris”, „Viņa”, Ozols, un „Sudden Lights”, savukārt sestdien no plkst.20.00 sāksies grupas „Dzelzs Vilks” koncerts, kurā piedalīsies arī grupas draugi – aktieri Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ģirts Ķesteris, Lauris Dzelzītis, Arturs Krūzkops, mūziķi – Arturs Gruzdiņš, Anita Intaite, Ira Krauja-Dūduma un citi. Savukārt no plkst.22.00 Svētku laukumā sāksies zaļumballe kopā ar grupu „CoCo Orchestra”, Valteru Frīdenbergu, Flame un Dj Edgaru Berci.

Siguldas Gaisa balonu festivālā piedalīsies ekipāžas/komandas no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas.

Pirmais Gaisa balonu festivāls Siguldā norisinājās 1993.gadā, kad virs Siguldas pacēlās gaisa baloni no Zviedrijas, Somijas, Ungārijas, Beļģijas, Vācijas, Latvijas, Lietuvas un Krievijas. Siguldas Gaisa balonu festivāls bija tik populārs, ka ar katru gadu balonu un to pārstāvēto valstu skaits palielinājās.

Plašāka Siguldas pilsētas svētku programma pieejama šeit.

 

Siguldas pilsētas svētku publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība” – Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 1011121314
1516171819 20 21
2223242526 2728
2930