Trešdiena, 21. oktobris
Šodien sveicam: Urzula, Severīns
Laika ziņas: Sigulda +4.9℃, D vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-19
Domes sēdē apstiprināts Siguldas novada bibliotēkas nomas piedāvājums

Lai Siguldas novada bibliotēka spētu nodrošināt mūsdienīgus un lietotājam ērtus daudzveidīgus pakalpojumus, tai nepieciešamas plašākas telpas. Šī gada sākumā pašvaldība izsludināja telpu nomas piedāvājumu atlasi Siguldas novada bibliotēkas vajadzībām. Atlasē tika iesniegti divi pieteikumi – SIA “Ķekavas tirdzniecības centrs” piedāvāja telpas Vidus ielā 1, Siguldā, SIA “Segevolde” piedāvāja telpas Leona Paegles ielā 3, Siguldā, savukārt Zaļā Villas kvartāls izrādīja interesi par telpu nomu, tomēr pieņēma lēmumu neiesniegt piedāvājumu. Pašvaldības domes deputāti kā atbilstošu apstiprināja SIA “Segevolde” piedāvājumu.

SIA “Segevolde” piedāvātās telpas Leona Paegles ielā 3 atrodas pašvaldības noteiktajās vēlamajās Siguldas pilsētas centra zonas robežās, telpu kopējā platība ir 640 kvadrātmetri. Nomas objekts atrodas otrajā stāvā un sastāv no divām telpām – 623 un 17 kvadrātmetru lielām. Uzņēmums SIA “Segevolde” nomas līguma noslēgšanas gadījumā apņēmies izbūvēt divas tualetes un jaunu apkures sistēmu ar siltumenerģijas patēriņa skaitītāju, taču objekta izmantošanai būs nepieciešams mainīt objektam lietošanas mērķi, izbūvēt liftu, pielāgot telpās apgaismojumu un kontaktligzdas, kā arī ierīkot telpās starpsienas.

SIA “Ķekavas tirdzniecības centrs” telpas Vidus ielā 1 neatbilda pašvaldības izvirzītajai prasībai par nomas objekta minimālo platību, proti, piedāvātā platība ir mazāka par 500 kvadrātmetriem. Platības kritērijs bija viens no būtiskākajiem, izvērtējot nomas objektus. Tāpat SIA “Ķekavas tirdzniecības centrs” bija uzrādījis lielākas kopējās izmaksas nekā SIA “Segevolde”. Tāpēc SIA “Segevolde” piedāvātais nomas objekts tika atzīts par pašvaldības prasībām piemērotāko un saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu.

Līgums par telpu nomu tiks sagatavots tad, ja pretendents pirms līguma noslēgšanas būs iesniedzis pašvaldībai pozitīvu atzinumu, ka nomas objekta nestspēja un konstrukcijas noturība ir atbilstoša Siguldas novada bibliotēkas darbības nodrošināšanai. Līgums tiks noslēgts uz pieciem gadiem.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi