×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 13. aprīlis
Šodien sveicam: Egils, Egīls, Nauris
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-24
28. maijā Siguldas pils kvartāls aicina ģimenes ar bērniem piedalīties aktivitātēs

Siguldas svētkos, 28. maijā, Siguldas pils kvartāls iezīmēsies kā vieta ģimenēm ar bērniem, vienlaikus arī kā mākslas zona. Tas no plkst. 13.00 līdz 18.00 aicinās gan pavisam mazus, gan nedaudz lielākus priekpilni pavadīt Siguldas svētku dienu visiem kopā, piedaloties dažādās spēlēs un atrakcijās, dejojot mūzikas ritmā, ķerot burbuļu prieku un mielojoties ar saldējumu.

No plkst. 13.00 līdz 14.00 ģimenes priecēs vokālā studija “Siguldiņa” (vadītāja Elīna Gruzniņa), bērnu vokālā grupa “Zibsnis” (vadītājs Atis Priedītis). Savukārt no plkst. 13.00 līdz 18.00 bērni un jaunieši varēs aktīvi pavadīt laiku, spēlējot lielās koka spēles un piedaloties citās atrakcijās un radošajās darbnīcās. Bērni varēs gan izveidot īpašo svētku cepuri Cepuru darbnīcā, gan pagatavot svētku kārumus Marcipāna konfekšu darbnīcā. No plkst. 15.00 līdz 18.00 pils kvartāla teritoriju piepildīs burbuļu prieks.

Plkst. 14.00 varēs baudīt Liepājas Leļļu teātra muzikālo uzvedumu “Lote dodas ekspedīcijā”, kas būs aizraujošs un piedzīvojumiem bagāts stāsts par Loti no Izgudrotāju ciema. Bet, lai Siguldas svētkos radītu īpašu noskaņu mazākajiem viesiem, plkst. 17.00 ģimenes ar bērniem aicinātas apmeklēt muzikālo uzvedumu “Peles Karameles svētku diena Siguldā”. No plkst. 13.00 līdz 18.00 Siguldas pils kvartālā varēs mieloties ar saldējumu, ko sarūpēs “Bliss Gelato”.

Visas dienas garumā Siguldas pils dārzā būs iespēja apskatīt keramikas mākslinieku brīvdabas izstādi “Runā ar mani!”, bet plkst. 14.00–16.00 stāvlaukumā pie Siguldas pils kvartāla (pretī Dabas aizsardzības pārvaldes ēkai) ikviens varēs izpētīt vēsturiskas automašīnas retro auto izstādē. Tāpat Siguldas svētkos ikvienu iepriecinās amatiermākslas un citu radošo novada kolektīvu koncerti, kopību varēs izjust arī svētku gājienā, “Labvēlīgā tipa” koncertā un citās svētku aktivitātēs. Plašāka svētku programma apskatāma šeit.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi