×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 22. aprīlis
Šodien sveicam: Armands, Armanda
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-03-16
2. aprīlī sākas pieteikumu iesniegšana konkursā “Māmiņa. Uzņēmēja”

Lai motivētu Siguldas novada māmiņas saskatīt sevī uzņēmējas potenciālu un uzsākt komercdarbību, kā arī veicinātu jaunu produktu attīstību un pilnveidotu pakalpojumu veidošanu, sekmējot esošās uzņēmējdarbības paplašināšanu, Siguldas novada pašvaldība izsludina konkursu “Māmiņa. Uzņēmēja”.

Konkursā var pieteikties gan fiziskas personas, kas atbilst šādiem nosacījumiem, – māmiņa, kura audzina bērnu vecumā līdz 10 gadiem (ieskaitot), un viņas deklarētā dzīvesvieta ir novada teritorija ne vēlāk kā uz konkursa norises kalendārā gada 1. janvāri plkst. 0.00.

Tāpat pieteikumus var iesniegt juridiskas personas, kas atbilst sekojošiem nosacījumiem: uzņēmuma apgrozījums gada ietvaros nepārsniedz 150 tūkstošus eiro, un tas veic saimniecisko darbību Siguldas novadā; uzņēmuma dibinātāja ir sieviete vai pašnodarbināta persona, kura reģistrējusies kā saimnieciskās darbības veicēja.

Kopējais konkursā pieejamais finansējums ir 12 000 eiro, maksimālais viena projekta idejas īstenošanai pieejamais līdzfinansējums ir līdz 3000 eiro. Iecerētās aktivitātes realizējamas 12 mēnešu periodā no līguma parakstīšanas brīža.

Konkurss norisināsies un tiks vērtēts trīs kārtās, izvērtējot pieteikumu atbilstību konkursa nolikumam un kritērijiem – pēc administratīvās atbilstības, pēc satura un kvalitatīvajiem rādītājiem, un trešajā kārtā tiks vērtētas konkursa dalībnieču prezentācijas un atbildes uz žūrijas komisijas jautājumiem.

Konkursa pieteikumu pieņemšana sāksies 2. aprīlī un noslēgsies 2. maijā. Iesniegtos projektus vērtēs septiņi žūrijas komisijas locekļi, kuras sastāvā ir uzņēmumu un pašvaldību pārstāvji.

Šogad konkursa “Māmiņa. Uzņēmēja”  ietvaros norisināsies arī informatīvi semināri. Konkursa dalībniecēm tiek piedāvāts apmeklēt tos, lai detalizētāk izskaidrotu konkursa noteikumus, izskaidrotu veidlapu aizpildīšanu un noskaidrotu citus interesējošus jautājumus, kas dotu iespēju izstrādāt kvalitatīvākus projektus.

Semināri norisināsies:

  • 30. martā plkst. 16.00–18.00 Krimuldas Tautas nama Mazajā zālē 1. stāvā (Raganā, Parka ielā 1);
  • 4. aprīlī plkst. 16.00–18.00 Mālpils Kultūras centra 321. telpā (Mālpilī, Nākotnes ielā 5).
  • 6. aprīlī plkst. 16.00–18.00 Siguldas Jaunās pils Svētku zālē (Siguldā, Pils ielā 16).

Konkursa dokumentācija:

Konkursa pieteikuma dokumentus var iesniegt:

  • personīgi vienā oriģināla eksemplārā papīra formā slēgtā aploksnē visos Siguldas novada Klientu apkalpošanas centros un identisks elektronisks eksemplārs jānosūta uz e-pasta adresi uznemejiem@sigulda.lv;
  • pa pastu pieteikumu jānosūta vienā oriģināla eksemplārā papīra formā uz adresi Pils iela 16, Sigulda, Siguldas novada, LV-2150, un identisks elektronisks eksemplārs uz e-pasta adresi uznemejiem@sigulda.lv;
  • ar drošu elektronisko parakstu parakstīts pieteikums jānosūta uz e-pasta adresi uznemejiem@sigulda.lv.

Konkursu “Māmiņa. Uzņēmēja” rīko un finansē Siguldas pašvaldības aģentūra “Siguldas Attīstības aģentūra”, tas tiek organizēts jau no 2016. gada. Šogad pašvaldība uzņēmējdarbības atbalstam turpinās realizēt sadarbībā ar AS “SEB banka” un citām pašvaldībā grantu programmu konkursu “(Ie)dvesma” un atbalstu sociālās uzņēmējdarbības uzņēmumiem konkursu “Augšup”, kā arī uzņēmējdarbības atbalsta programmu jauniešiem.

Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi uznemejiem@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 22017156.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi