Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +8.9℃, A vējš 5.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Kontaktinformācija

Kontaktinformācija

Adrese: Rīgas iela 1, Sigulda, LV-2150
Tālrunis: 67974541, 20290018
E-pasts: ilona.elena@sigulda.lv
Vadītāja –​ Ilona Eļēna

Asistenta pakalpojums pašvaldībā pieņem sociālā darbiniece Rita Balode pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 8.00 līdz 13.00 un no plkst. 14.00 līdz 18.00.
Tālrunis: 26666876
E-pasts: rita.balode@sigulda.lv

Pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 8.00 līdz 13.00 un no plkst. 14.00 līdz 18.00 Dienas centrā pieņem Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības nodaļas sociālais darbinieks.

Dienas centrs ir institūcija,
kas sniedz sociālo atbalstu, koordinē sabiedrisko organizāciju darbu un nodrošina tās ar telpām, ar mērķi, izprotot iedzīvotāju vajadzības, dot iespēju cilvēkiem bagātināt savu sociālo dzīvi, apmeklēt informatīvus un izglītojošus pasākumus, pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku un aktīvi iesaistīties pilsoniskas un atvērtas sabiedrības veidošanā. Dienas centrs uzsācis darbu 2002. gada 31. maijā, un ir Sociālā dienesta struktūrvienība.

Dienas centra mērķauditorija: pensionāri, cilvēki ar invaliditāti, bezdarbnieki, maznodrošinātās ģimenes un personas, kuras vēlas piedalīties sabiedriskās aktivitātēs. Dienas centrā laipni tiek gaidīts ikviens, kas vēlas pilnveidot savas zināšanas un prasmes, gūt atbalstu, atrast domubiedrus un realizēt interesantas idejas. Centra aktivitātēs piedalās visu sabiedrības grupu pārstāvji neatkarīgi no vecuma, dzimuma, tautības, politiskās un reliģiskās piederības, sociālā stāvokļa.


Dienas centra galvenie darbības virzieni

 • Veicināt personu spējas pilnīgāk integrēties sabiedrības dzīvē un palielināt pašnoteikšanās iespējas.
 • Sniegt apmeklētājiem profesionālu sociālo un psihosociālo palīdzību.
 • Nodrošināt apmeklētājiem individuālās konsultācijas.
 • Nodrošināt brīvā laika pavadīšanas iespējas.
 • Apkopot informāciju par klientiem, viņu problēmām, situāciju novadā un sniegt priekšlikumus Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības nodaļā jaunu pakalpojumu un palīdzības veidu ieviešanai.
 • Sniegt informāciju par sabiedrībā notiekošajiem procesiem un veicināt izpratni par sabiedrības dzīvi.
 • Organizēt un dot iespēju diskutēt par jautājumiem, kas saistīti ar valsts politiku sociālo jautājumu risināšanas jomā un citām apmeklētājus interesējošām sfērām.
 • Rast iespēju kontaktēties pensijas vecuma cilvēkiem un cilvēkiem ar invaliditāti, kuriem nepieciešams morāls vai materiāls atbalsts.
 • Rūpēties par personu fizisko un intelektuālo attīstību, veselīga dzīvesveida sekmēšanu un veicināšanu.
 • Koordinēt pulciņu darbību.
 • Iesaistīt darbā brīvprātīgos palīgus.

Pasākumi