×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 27. marts
Šodien sveicam: Gustavs, Gusts, Tālrīts
Laika ziņas: Sigulda +4.5℃, DR vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Autobusu satiksme novadā

MARŠRUTU REISI, KUROS AR SIGULDAS NOVADA ID KARTĒM
BRAUCIENS IR BEZ MAKSAS

(saistošajos noteikumos Nr. 7 ​Par braukšanas maksas atvieglojumiem sabiedriskajā transportā” noteiktajām pasažieru kategorijām)

 

No 1. septembra atsāks kursēt 10 AS “CATA” nodrošinātie autobusu maršruti, kuros sadarbībā ar pašvaldību skolēni un noteiktas Siguldas novada iedzīvotāju grupas, uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, var pārvietoties bez maksas. Autobusi kursēs darbdienās līdz mācību gada beigām – nākamā gada 31. maijam.

AS “CATA” nodrošinās pārvadājumus šādu maršrutu reisos:

  • Nr. 3111 Sigulda–Ķipari;
  • Nr. 3112 Sigulda–Turaida–Krimulda;
  • Nr. 3113 Sigulda–Kaķīškalns–Institūts–Sigulda;
  • Nr. 3117 Sigulda–Saltavots–Pelītes–Sigulda;
  • Nr. 5607 Sigulda–Nurmiži;
  • Nr. 6645 Sigulda–Institūts–Jūdaži;
  • Nr. 6876 Sigulda–Allaži–Mālpils;
  • Nr. 5624 Stīveri–Skola–Sigulda–Stīveri;
  • Nr. 5087 Sigulda–Jūdaži–More–Eglaine;
  • Nr. 5610 Nītaure–Ķēči–More–Nītaure.

Mācību gada laikā šiem autobusu maršrutiem reisi ir pieskaņoti mācību sākuma un beigu laikiem skolās. Aktuālais autobusu kustības saraksts pieejams Siguldas mobilajā lietotnē, tīmekļa vietnē www.sigulda.lv, AS “CATA” tīmekļa vietnē, “Autotransporta direkcijas” tīmekļa vietnē un www.1188.lv.

Septembrī atsāks kursēt pašvaldības organizēts autobuss Siguldas Sporta skolas audzēkņiem nokļūšanai uz treniņiem. Autobusa kursēšanas laiks un maršruts tiks veidots saskaņā ar Siguldas Sporta skolas treniņu plānu.

Biļeti braucienam iespējams iegādāties Siguldas autoostas biļešu kasē, tiešsaistē vai maksājot ar bankas norēķinu karti autobusā.

                   

 

______________________________

Braukšanas maksas atvieglojumus 100% apmērā, uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, var saņemt Siguldas novada pašvaldības domes saistošajos noteikumos Par braukšanas maksas atvieglojumiem sabiedriskajā transportā” noteiktās kategorijas. Lai saņemtu autobusa biļeti ar 100% braukšanas maksas atlaidi, Siguldas novada iedzīvotājiem, kuriem pienākas braukšanas maksas atlaide, būs nepieciešams uzrādīt Siguldas novada iedzīvotāja ID karti. Pasažieriem, kuri nevarēs uzrādīt derīgu Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, jāmaksā pilna biļetes cena atbilstoši AS CATA” cenrādim. ID kartes darbības traucējumu gadījumā aicinām vērsties Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 vai Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā Ausekļa ielā 6.

AS CATA” pilsētas maršrutā novadniekus pārvadā ar zemās grīdas autobusu, kam ir 22 sēdvietas un 57 stāvvietas. Autobusā ērti pārvietoties vecāka gadagājuma cilvēkiem, novadniekiem ratiņkrēslos, kā arī māmiņām ar ratiņiem. Autobuss ir aplīmēts ar Siguldas novada logo.

Pasākumi