×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Anšlavs, Junora
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Sludinājumi

Sludinājumi - Nekustamais īpašums:

 • Maina

  aleksa (20430001),

  2024-05-25, maina 2-ist. dzīvokli renovētā mājā Siguldas centrā pret 1-ist.dzīvokli Siguldā.

 • Maina

  S (26463413),

  2024-05-22, Mainu labiekārtotu, nelielu divistabu dzīvokli Rīgā pret dzīvokli ar zaļo zonu vai lielu lodžiju - Raganas, Murjāņu pusē vai posmā Sigulda - Cēsis.

 • Izīrē / Vēlos īrēt

  Vêlos Írèt (28962105), xxxx

  2024-05-22, Sveiki. steidzami vèlos īrèt dzívokli Siguldà vai Màlpilí vèlams 1-2istabas. izskatíśu visus variantus

 • Pārdod

  Juris (27819336),

  2024-05-22, Pārdodu remontētu trīs istabu dzīvokli ar lodžiju Gaujā, lieliskā vietā un labā 2005. gada mājā. Apkure ir no ciemata centrālās katlumājas, dzīvoklim ir savs siltuma skaitītājs un regulējami radiatori, līdz ar to ļoti samērīgi komunālie maksājumi. Kāpņutelpa ar koda atslēgu, sava autostāvvieta vienam auto. Netālu no rotaļu laukuma, bērnudārza, sporta laukuma, skeitparka, veikala un autobusu pieturas uz Rīgas-Siguldas šosejas, atrodas pie Gaujas nacionālā parka. Ar auto 10 min. līdz Siguldai un 25 min. līdz Rīgai. Platība 72m2. Cena 73000 e

 • Izīrē / Vēlos īrēt

  izīrē (22023726),

  2024-05-19, Izīrē ilgtermiņā 1-istabas dzīvokli Siguldas centrā, renovētā mājā. Mēbelēts. Piemērots 1 personai, vai pārim bez kaitīgiem ieradumiem un mājdzīvniekiem.
  Īre 250,00 eur/mēn. + kom.maksājumi.

 • Pērk

  Kristaps Grinbergs (29232164), kristapsgrinbergs1981@gmail.com

  2024-05-19, Nopirkšu garāžu Siguldā jebkādā stāvoklī var būt ar īrnieku. Var būt ar parādiem.


Sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumi. Aktualizēti 26.03.2020.


  1. «www.sigulda.lv» ir Siguldas novada pašvaldības informatīvā tīmekļa vietne, kas piedāvā plašu informācijas klāstu, bet neveic komercdarbību.
  2. Tīmekļa vietne paredzēta tikai privātpersonu sludinājumiem, kas neievieto sludinājumus par saimniecisko darbību (tai skaitā komercdarbību).
  3. Sludinājumu sadaļas mērķis ir palīdzēt novadniekiem saņemt pakalpojumus vai palīdzību, savstarpēji sadarbojoties – atdodot/dāvinot mājdzīvnieku, atdāvināt vai par simbolisku samaksu pārdot drēbes, meklēt/atrast pazaudētas mantas, meklēt darbu vai piedāvāt unikālas iespējas un tamlīdzīgi.
  4. Sludinājums ir aktuāls 7 (septiņas) dienas (vienu nedēļu). Šai periodā atļauts ievietot vienu konkrēta satura sludinājumu. Aizliegts ievietot vairākus vienādus sludinājumus.
  5. Lai dzēstu sludinājumu, aicinām sūtīt pieprasījumu uz e-pasta adresi sludinajumi@sigulda.lv.
  6. Sludinājuma autoram jānorāda kontaktinformācija, lai ar viņu būtu iespējams sazināties.
  7. Sludinājumu drīkst ievietot tikai atbilstošās sadaļās, precīzi norādot sludinājuma veidu un kategoriju.
  8. Sludinājumu drīkst ievietot tikai latviešu valodā.
  9. Sludinājums nedrīkst būt garāks par 600 rakstu zīmēm.
  10. Komercsludinājumi, norādes uz reklāmu un anonīmi sludinājumi, kā arī sludinājumi, kuri nav ievietoti atbilstošā sadaļā, iepriekš par to nebrīdinot, tiks dzēsti. Tīmekļa vietnes administrācijai nav pienākums paskaidrot dzēšanas iemeslus!
  11. Ja vēlaties izvietot komercreklāmu vai reklāmu saturošu informāciju (tai skaitā informāciju par sniegto maksas pakalpojumu), lūdzam izmantot reģionālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumus (skatīt šeit).
  12. Sludinājumi, kuros izmantoti īpaši teksta izcelšanas paņēmieni, tai skaitā Caps Lock, kā arī pievienotas saites uz citām tīmekļa vietnēm, tiks dzēsti.
  13. «www.sigulda.lv» administrācija neatbild par sludinājumā norādīto informācijas saturu un tās korektumu (tai skaitā par sludinājuma ievietotāja norādīto personas datu precizitāti un pareizību). Apšaubāma satura sludinājumi tiks dzēsti.
  14. Ja tiek konstatēti atkārtoti sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumu pārkāpumi, administratoram ir tiesības bloķēt lietotāja piekļuvi portālam «www.sigulda.lv».

Papildu informācija par sludinājumu ievietošanu vai tehniskais atbalsts pieejams, rakstot uz e-pasta adresi sludinajumi@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67970848.
JAUNS SLUDINĀJUMS
Piekrītu Sludinājumu lietošanas noteikumiem 
Sludinājuma teksts:

Atlikušas

zīmes
Sludinājuma kategorija:
Sludinājuma veids:


Informācija, lai Sludinājumu sadaļas lietotāji varētu ar Jums sazināties
Vārds, uzvārds:
E-pasts:
Telefons:
* Jūsu sludinājums tiks rādīts 1 nedēļu (7 dienas) no ievietošanas datuma!

Pasākumi