Svētdiena, 22. septembris
Šodien sveicam: Māris, Mārica, Maigurs
Laika ziņas: Sigulda +8.2℃, Z vējš 3.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Sludinājumi

Atpakaļ uz sadaļu „Sludinājumi”

Sludinājumi - Meklēju darbu:

 • Meklēju darbu

  Anete Anete (24930041), anete.atni@inbox.lv

  2019-09-21, Meklēju darbu, kuru var veikt attālināti (tas ir, no mājām), piemēram, datu ievadīšana, juridisku dokumentu projektu sagatavošana, tekstu pārskatīšana, u.c.

 • Meklēju darbu

  ... (29864952), ...

  2019-09-19, Sieviete gados ar pieredzi pārdevējas darbā meklē darbu nedēļas pirmajā pusē.

 • Meklēju darbu

  Danika (26087873),

  2019-09-19, pieredzējusi pārdevēja maklē darbu tirdzniecībā,varu strādāt ari nepilnu slodzi vai dot brīvdienas, var piedāvāt ari citu darbu.

 • Meklēju darbu

  Kaspars lutinskis (24851108), Kasplut@inbox.lv

  2019-09-17, Sveiki mekleju darbu malpili vai sigulda pieredze ir dazada ja ir kadi piedavajumi drosi zvanat 24851108

 • Meklēju darbu

  Janis.S (29841114), ...

  2019-09-17, Mekleju sarga vai kurinataja darbu.(50).Pieredze apsardze un kurinasana.

 • Meklēju darbu

  Anita (20014006), helmani@inbox.lv

  2019-09-16, Auklīte. Labdien mīļie vecāki! Jāatsāk darba gaitas, bet bērniņš par mazu lielajai dzīvei? Piedāvājam labu alternatīvu - mājdārziņu! Ik dienu pavadām rotaļājoties un mācoties komunicēt vienam ar otru. Darbojamies ar dabā atrodamo attiecīgajā laika periodā, lapiņām, smiltiņām, akmentiņiem, kas attīsta mazo motoriku , ka arī ļauj izzināt pasauli. Lietainā laikā lasām grāmatiņas! Pieejams pašvaldības līdzfinansējums. Dienas režīms kā bērnu dārzos.

 • Meklēju darbu

  Jānis (29580448), janisosis@inbox.lv

  2019-09-16, Meklēju darbu apsardzē, ir sertifikāts un pieredze, 69 gadi bez kaitīgiem ieradumiem, pārvaldu latviešu, krievu un angļu valodas, esmu arī datortehniķis.


Sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumi. Aktualizēti 21.01.2019.

  1. «www.sigulda.lv» ir Siguldas novada pašvaldības informatīvā tīmekļa vietne, kas piedāvā plašu informācijas klāstu, bet neveic komercdarbību.
  2. Tīmekļa vietne paredzēta tikai privātpersonu sludinājumiem, kas neievieto sludinājumus par saimniecisko darbību (tai skaitā komercdarbību).
  3. Sludinājumu sadaļas mērķis ir palīdzēt novadniekiem saņemt pakalpojumus vai palīdzību, savstarpēji sadarbojoties – atdodot/dāvinot mājdzīvnieku, atdāvināt vai par simbolisku samaksu pārdot drēbes, meklēt/atrast pazaudētas mantas, meklēt darbu vai piedāvāt unikālas iespējas un tamlīdzīgi.
  4. Sludinājums ir aktuāls 7 (septiņas) dienas (vienu nedēļu). Šai periodā atļauts ievietot vienu konkrēta satura sludinājumu. Aizliegts ievietot vairākus vienādus sludinājumus.
  5. Lai dzēstu sludinājumu, aicinām sūtīt pieprasījumu uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv.
  6. Sludinājuma autoram jānorāda kontaktinformācija, lai ar viņu būtu iespējams sazināties.
  7. Sludinājumu drīkst ievietot tikai atbilstošās sadaļās, precīzi norādot sludinājuma veidu un kategoriju.
  8. Sludinājumu drīkst ievietot tikai latviešu valodā.
  9. Sludinājums nedrīkst būt garāks par 600 rakstu zīmēm.
  10. Komercsludinājumi, norādes uz reklāmu un anonīmi sludinājumi, kā arī sludinājumi, kuri nav ievietoti atbilstošā sadaļā, iepriekš par to nebrīdinot, tiks dzēsti. Tīmekļa vietnes administrācijai nav pienākums paskaidrot dzēšanas iemeslus!
  11. Ja vēlaties izvietot komercreklāmu vai reklāmu saturošu informāciju (tai skaitā informāciju par sniegto maksas pakalpojumu), lūdzam izmantot reģionālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumus (skatīt šeit).
  12. Sludinājumi, kuros izmantoti īpaši teksta izcelšanas paņēmieni, tai skaitā Caps Lock, kā arī pievienotas saites uz citām tīmekļa vietnēm, tiks dzēsti.
  13. «www.sigulda.lv» administrācija neatbild par sludinājumā norādīto informācijas saturu un tās korektumu (tai skaitā par sludinājuma ievietotāja norādīto personas datu precizitāti un pareizību). Apšaubāma satura sludinājumi tiks dzēsti.
  14. Ja tiek konstatēti atkārtoti sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumu pārkāpumi, administratoram ir tiesības bloķēt lietotāja piekļuvi portālam «www.sigulda.lv».

Papildu informācija par sludinājumu ievietošanu vai tehniskais atbalsts pieejams, rakstot uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67970848.
JAUNS SLUDINĀJUMS
Piekrītu Sludinājumu lietošanas noteikumiem 
Sludinājuma teksts:

Atlikušas

zīmes
Sludinājuma kategorija:
Sludinājuma veids:


Informācija, lai Sludinājumu sadaļas lietotāji varētu ar Jums sazināties
Vārds, uzvārds:
E-pasts:
Telefons:
* Jūsu sludinājums tiks rādīts 1 nedēļu (7 dienas) no ievietošanas datuma!

Pasākumi