Ceturtdiena, 17. oktobris
Šodien sveicam: Gaits, Karīna, Gaitis
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, D vējš 4.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Sludinājumi

Atpakaļ uz sadaļu „Sludinājumi”

Sludinājumi - Meklēju darbu:

 • Meklēju darbu

  Anete (24930041),

  2019-10-14, Meklēju darbu- vēlams, kuru var veikt attālināti, tas ir, no mājām. Esmu ieguvusi vairāk kā padsmit gadu pieredzi dokumentu sagatavošanā, lietvedībā, biroja darba administrēšanā klientorientētā darba vidē. Izskatīšu arī citus piedāvājumus.

 • Meklēju darbu

  Līva Zaļkalne (28618674), grinberga.liva@gmail.com

  2019-10-14, Sieviete, ar augstāko izglītību medicīnā, meklē slodzes vai nepilnas slodzes darbu Siguldā. Esmu arī gatava mācīties un strādāt nedaudz citā jomā.

 • Meklēju darbu

  Ivars (28164895),

  2019-10-13, Meklēju darbu. Ir pieredze celtniecībā, varu veikt arī citus darbus.

 • Meklēju darbu

  Anita (20014006), helmani@inbox.lv

  2019-10-11, Labdien mīļie vecāki! Jāatsāk darba gaitas, bet bērniņš par mazu lielajai dzīvei? Piedāvājam labu alternatīvu - mājdārziņu! Ik dienu pavadām rotaļājoties un mācoties komunicēt vienam ar otru. Darbojamies ar dabā atrodamo attiecīgajā laika periodā, lapiņām, smiltiņām, akmentiņiem, kas attīsta mazo motoriku , ka arī ļauj izzināt pasauli. Lietainā laikā lasām grāmatiņas!

 • Meklēju darbu

  Līva (28376857), livucis122@inbox.lv

  2019-10-10, Sveiki, meklēju darbu, darba dienās , dažas stundas dienā līdz plkst 18:00. Varbūt ir vajadzība izņemt bērnu no skolas, aizvest uz mājām vai pulciņiem. Vai labprāt palīdzētu kādai mammai pieskatīt bērniņu, ja nepieciešamas dažas brīvas stundas. Ir savs auto. Mans tel Nr 28376857 droši zvanat !

 • Meklēju darbu

  Irina (26673848),

  2019-10-10, Labdien! Esmu sertificēta auklīte ar daudzu gadu pierdzi.Sākoties jaunajam mācību gadam ir atbrīvojušās trīs vietiņas. Labprāt pieskatīšu Jūsu mazuli pie sevis mājās - Kaķīškalnā, Siguldā. Aktīvi pavadīsim dienu - zīmēsim, līmēsim, dziedāsim, dancosim, daudz laika pavadīsim ārā - svaigā gaisā. Droši zvaniet, izrunāsim Jums interesējošos jautājumus.


Sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumi. Aktualizēti 21.01.2019.

  1. «www.sigulda.lv» ir Siguldas novada pašvaldības informatīvā tīmekļa vietne, kas piedāvā plašu informācijas klāstu, bet neveic komercdarbību.
  2. Tīmekļa vietne paredzēta tikai privātpersonu sludinājumiem, kas neievieto sludinājumus par saimniecisko darbību (tai skaitā komercdarbību).
  3. Sludinājumu sadaļas mērķis ir palīdzēt novadniekiem saņemt pakalpojumus vai palīdzību, savstarpēji sadarbojoties – atdodot/dāvinot mājdzīvnieku, atdāvināt vai par simbolisku samaksu pārdot drēbes, meklēt/atrast pazaudētas mantas, meklēt darbu vai piedāvāt unikālas iespējas un tamlīdzīgi.
  4. Sludinājums ir aktuāls 7 (septiņas) dienas (vienu nedēļu). Šai periodā atļauts ievietot vienu konkrēta satura sludinājumu. Aizliegts ievietot vairākus vienādus sludinājumus.
  5. Lai dzēstu sludinājumu, aicinām sūtīt pieprasījumu uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv.
  6. Sludinājuma autoram jānorāda kontaktinformācija, lai ar viņu būtu iespējams sazināties.
  7. Sludinājumu drīkst ievietot tikai atbilstošās sadaļās, precīzi norādot sludinājuma veidu un kategoriju.
  8. Sludinājumu drīkst ievietot tikai latviešu valodā.
  9. Sludinājums nedrīkst būt garāks par 600 rakstu zīmēm.
  10. Komercsludinājumi, norādes uz reklāmu un anonīmi sludinājumi, kā arī sludinājumi, kuri nav ievietoti atbilstošā sadaļā, iepriekš par to nebrīdinot, tiks dzēsti. Tīmekļa vietnes administrācijai nav pienākums paskaidrot dzēšanas iemeslus!
  11. Ja vēlaties izvietot komercreklāmu vai reklāmu saturošu informāciju (tai skaitā informāciju par sniegto maksas pakalpojumu), lūdzam izmantot reģionālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumus (skatīt šeit).
  12. Sludinājumi, kuros izmantoti īpaši teksta izcelšanas paņēmieni, tai skaitā Caps Lock, kā arī pievienotas saites uz citām tīmekļa vietnēm, tiks dzēsti.
  13. «www.sigulda.lv» administrācija neatbild par sludinājumā norādīto informācijas saturu un tās korektumu (tai skaitā par sludinājuma ievietotāja norādīto personas datu precizitāti un pareizību). Apšaubāma satura sludinājumi tiks dzēsti.
  14. Ja tiek konstatēti atkārtoti sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumu pārkāpumi, administratoram ir tiesības bloķēt lietotāja piekļuvi portālam «www.sigulda.lv».

Papildu informācija par sludinājumu ievietošanu vai tehniskais atbalsts pieejams, rakstot uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67970848.
JAUNS SLUDINĀJUMS
Piekrītu Sludinājumu lietošanas noteikumiem 
Sludinājuma teksts:

Atlikušas

zīmes
Sludinājuma kategorija:
Sludinājuma veids:


Informācija, lai Sludinājumu sadaļas lietotāji varētu ar Jums sazināties
Vārds, uzvārds:
E-pasts:
Telefons:
* Jūsu sludinājums tiks rādīts 1 nedēļu (7 dienas) no ievietošanas datuma!

Pasākumi