Pirmdiena, 6. aprīlis
Šodien sveicam: Zinta, Vīlips, Filips, Dzinta
Laika ziņas: Sigulda +3.2℃, DR vējš 1.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Sludinājumi

Atpakaļ uz sadaļu „Sludinājumi”

Sludinājumi - Izīrē / Vēlos īrēt:

 • Izīrē / Vēlos īrēt

  Vadims Šapčenko (29248657), wadims@gmail.com

  2020-04-04, Sveiki, ģimene vēlas īrēt 2 vai 3 istabu dzīvokli Siguldā, vēlams centrā.

 • Izīrē / Vēlos īrēt

  Vineta (28128123),

  2020-04-02, Sveicināti! Sieviete bez kaitīgiem ieradumiem vēlas īrēt ilgtermiņā gaišu, vienistabas vai pusotru istabas dzīvokli. Var būt daļēji aprīkots ar mēbelēm. Būtu vēlams PMK vai T./C.Šokolādes rajonā. Cena līdz 150 euro.

 • Izīrē / Vēlos īrēt

  Sajūtu Dimanti (26341441), sajutudimanti@gmail.com

  2020-04-01, Šajā #paliecmājās laikā, bērni daudz laika pavada spēlējoties. Spēles var būt arī attīstošas un izglītojošas. Piedāvājam smilšu lampas no @jonely.eu un @smilsulampas uz īri: Nedēļa - 15.00 EUR Diennakts - 2.50 EUR Lampām var uzlikt dažādus gaismas režīmus un krāsas. Pildījumam var izmantot to, kas ir mājās - manna, griķi, rīsi, jūras smiltis, kinētiskās smiltis utml. Atribūti - jebkas, kas ir mājās, ļauj bērnam radoši izpausties. Sīkā roku motorika īpaši ieteicama maziem bērniem attīstot savas runas spējas Bezmaksas piegāde Siguldas robežās.

 • Izīrē / Vēlos īrēt

  Rita (23471788), Nav

  2020-04-01, Vēlos īrēt siguldas centrā dzīvokli ar malkas apkuri cena lidz150€.ir 2 kaķi.

 • Izīrē / Vēlos īrēt

  Auto noma (22001117),

  2020-03-31, Automašīnu noma Siguldā, pieejamas vieglās pasažieru automašīnas un augstais/garais kravas busiņš, cenas par diennakti, telefona numurs 22001117


Sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumi. Aktualizēti 26.03.2020.

! Lai atbalstītu ar publicitāti dažādu jomu uzņēmējus, uz ārkārtējas situācijas laiku līdz 14. aprīlim vai līdz ārkārtējās situācijas beigām pašvaldība dos iespēju tīmekļa vietnē www.sigulda.lv sadaļā “Sludinājumi”, ievietot informāciju par sava uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem un precēm.

  1. «www.sigulda.lv» ir Siguldas novada pašvaldības informatīvā tīmekļa vietne, kas piedāvā plašu informācijas klāstu, bet neveic komercdarbību.
  2. Tīmekļa vietne paredzēta tikai privātpersonu sludinājumiem, kas neievieto sludinājumus par saimniecisko darbību (tai skaitā komercdarbību).
  3. Sludinājumu sadaļas mērķis ir palīdzēt novadniekiem saņemt pakalpojumus vai palīdzību, savstarpēji sadarbojoties – atdodot/dāvinot mājdzīvnieku, atdāvināt vai par simbolisku samaksu pārdot drēbes, meklēt/atrast pazaudētas mantas, meklēt darbu vai piedāvāt unikālas iespējas un tamlīdzīgi.
  4. Sludinājums ir aktuāls 7 (septiņas) dienas (vienu nedēļu). Šai periodā atļauts ievietot vienu konkrēta satura sludinājumu. Aizliegts ievietot vairākus vienādus sludinājumus.
  5. Lai dzēstu sludinājumu, aicinām sūtīt pieprasījumu uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv.
  6. Sludinājuma autoram jānorāda kontaktinformācija, lai ar viņu būtu iespējams sazināties.
  7. Sludinājumu drīkst ievietot tikai atbilstošās sadaļās, precīzi norādot sludinājuma veidu un kategoriju.
  8. Sludinājumu drīkst ievietot tikai latviešu valodā.
  9. Sludinājums nedrīkst būt garāks par 600 rakstu zīmēm.
  10. Komercsludinājumi, norādes uz reklāmu un anonīmi sludinājumi, kā arī sludinājumi, kuri nav ievietoti atbilstošā sadaļā, iepriekš par to nebrīdinot, tiks dzēsti. Tīmekļa vietnes administrācijai nav pienākums paskaidrot dzēšanas iemeslus!
  11. Ja vēlaties izvietot komercreklāmu vai reklāmu saturošu informāciju (tai skaitā informāciju par sniegto maksas pakalpojumu), lūdzam izmantot reģionālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumus (skatīt šeit).
  12. Sludinājumi, kuros izmantoti īpaši teksta izcelšanas paņēmieni, tai skaitā Caps Lock, kā arī pievienotas saites uz citām tīmekļa vietnēm, tiks dzēsti.
  13. «www.sigulda.lv» administrācija neatbild par sludinājumā norādīto informācijas saturu un tās korektumu (tai skaitā par sludinājuma ievietotāja norādīto personas datu precizitāti un pareizību). Apšaubāma satura sludinājumi tiks dzēsti.
  14. Ja tiek konstatēti atkārtoti sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumu pārkāpumi, administratoram ir tiesības bloķēt lietotāja piekļuvi portālam «www.sigulda.lv».

Papildu informācija par sludinājumu ievietošanu vai tehniskais atbalsts pieejams, rakstot uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67970848.
JAUNS SLUDINĀJUMS
Piekrītu Sludinājumu lietošanas noteikumiem 
Sludinājuma teksts:

Atlikušas

zīmes
Sludinājuma kategorija:
Sludinājuma veids:


Informācija, lai Sludinājumu sadaļas lietotāji varētu ar Jums sazināties
Vārds, uzvārds:
E-pasts:
Telefons:
* Jūsu sludinājums tiks rādīts 1 nedēļu (7 dienas) no ievietošanas datuma!

Pasākumi

       Aprīlis 2020