Svētdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda +3.4℃, R vējš 5.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Sludinājumi

Sludinājumi - Remontdarbi:

 • Piedāvā

  sdleader (20019983), sdleader@inbox.lv

  2020-01-25, Labdien, Veicam vispārējos celtniecības darbus-reģipša, grīdu, flīzes, jumta renovācijas, ēku siltināšanas un. tt darbus. Strādājam visā Latvijas teritorijā, dodam oficialu darbu garantiju, sapratigu izpildes laiku. Augsta kvalitāte tiek garantēta. zvaniet drosi 24/7.bezmaksas konsultacijas.

 • Piedāvā

  Ģirts (28144746), lops59@inbox.lv

  2020-01-24, Pieņemu steidzamus izsaukumus santehnikas , elektribas , slēdzeņu u.t.t. bojājumu gadijumos . Veicu arī plānotos remontus un izbūves .

 • Piedāvā

  sdleader (20019983), sdleader@inbox.lv

  2020-01-22, Māju, dzīvokļu remonts. veicam vispārējos iekšējas apdares darbus, ātri un kvalitatīvi. strādājam ar firmām un privātpersonām. Garantējam darba kvalitāti. saprātīgas cenas.

 • Piedāvā

  Auto remonts (22001117),

  2020-01-20, Auto remonts un apkopes, automašīnas sagatavošana tehniskajai apskatei, apkopes - eļļas, zobsiksnas, filtru maiņa. Riepu montāža un balansēšana, savirzes un sagāzuma regulēšana. Dzinēju, kārbu, bremžu, ģeneratoru, starteru remonts un visi citu auto remonta darbi. Sīkāk pa telefonu 22001117

 • Piedāvā

  Artūrs (29244448), ...

  2020-01-20, Gāzes iekārtu serviss un apkope.Jaunu katlu tirdzniecība un uzstādīšana. Sadarbības partneris Junkers-Bosch.

 • Piedāvā

  LL (25870461),

  2020-01-19, Riepu montāža un balansēšana Siguldā. Dažāda veida auto remonts, diagnostika un bremžu disku apvirpošana. Bez brīvdienām.

 • Piedāvā

  Ģirts (28144746), lops59@inbox.lv

  2020-01-19, Pieņemu steidzamus izsaukumus santehnikas , elektribas , slēdzeņu u.t.t. bojājumu gadijumos .


Sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumi. Aktualizēti 21.01.2019.

  1. «www.sigulda.lv» ir Siguldas novada pašvaldības informatīvā tīmekļa vietne, kas piedāvā plašu informācijas klāstu, bet neveic komercdarbību.
  2. Tīmekļa vietne paredzēta tikai privātpersonu sludinājumiem, kas neievieto sludinājumus par saimniecisko darbību (tai skaitā komercdarbību).
  3. Sludinājumu sadaļas mērķis ir palīdzēt novadniekiem saņemt pakalpojumus vai palīdzību, savstarpēji sadarbojoties – atdodot/dāvinot mājdzīvnieku, atdāvināt vai par simbolisku samaksu pārdot drēbes, meklēt/atrast pazaudētas mantas, meklēt darbu vai piedāvāt unikālas iespējas un tamlīdzīgi.
  4. Sludinājums ir aktuāls 7 (septiņas) dienas (vienu nedēļu). Šai periodā atļauts ievietot vienu konkrēta satura sludinājumu. Aizliegts ievietot vairākus vienādus sludinājumus.
  5. Lai dzēstu sludinājumu, aicinām sūtīt pieprasījumu uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv.
  6. Sludinājuma autoram jānorāda kontaktinformācija, lai ar viņu būtu iespējams sazināties.
  7. Sludinājumu drīkst ievietot tikai atbilstošās sadaļās, precīzi norādot sludinājuma veidu un kategoriju.
  8. Sludinājumu drīkst ievietot tikai latviešu valodā.
  9. Sludinājums nedrīkst būt garāks par 600 rakstu zīmēm.
  10. Komercsludinājumi, norādes uz reklāmu un anonīmi sludinājumi, kā arī sludinājumi, kuri nav ievietoti atbilstošā sadaļā, iepriekš par to nebrīdinot, tiks dzēsti. Tīmekļa vietnes administrācijai nav pienākums paskaidrot dzēšanas iemeslus!
  11. Ja vēlaties izvietot komercreklāmu vai reklāmu saturošu informāciju (tai skaitā informāciju par sniegto maksas pakalpojumu), lūdzam izmantot reģionālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumus (skatīt šeit).
  12. Sludinājumi, kuros izmantoti īpaši teksta izcelšanas paņēmieni, tai skaitā Caps Lock, kā arī pievienotas saites uz citām tīmekļa vietnēm, tiks dzēsti.
  13. «www.sigulda.lv» administrācija neatbild par sludinājumā norādīto informācijas saturu un tās korektumu (tai skaitā par sludinājuma ievietotāja norādīto personas datu precizitāti un pareizību). Apšaubāma satura sludinājumi tiks dzēsti.
  14. Ja tiek konstatēti atkārtoti sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumu pārkāpumi, administratoram ir tiesības bloķēt lietotāja piekļuvi portālam «www.sigulda.lv».

Papildu informācija par sludinājumu ievietošanu vai tehniskais atbalsts pieejams, rakstot uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67970848.
JAUNS SLUDINĀJUMS
Piekrītu Sludinājumu lietošanas noteikumiem 
Sludinājuma teksts:

Atlikušas

zīmes
Sludinājuma kategorija:
Sludinājuma veids:


Informācija, lai Sludinājumu sadaļas lietotāji varētu ar Jums sazināties
Vārds, uzvārds:
E-pasts:
Telefons:
* Jūsu sludinājums tiks rādīts 1 nedēļu (7 dienas) no ievietošanas datuma!

Pasākumi