Pirmdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda +5.4℃, DR vējš 7.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Sludinājumi

Sludinājumi - Citi pakalpojumi:

 • Piedāvā

  ... (22402520), ...

  2019-12-09, Visa veida mājas elektronikas remonts.

 • Piedāvā

  Pievedu ar pašizgāzēju (26988005),

  2019-12-09, Melnzemi, tīrumzemi, kūtsmēslus, kūdru, priežu mizu mulču, granti, smilti, oļi, šķembas,(dolomīta, granīta), skaldītu malku, transporta pakalpojumi. 26988005

 • Meklē

  Uvis Gailis (20007423), soundsnspace@gmail.com

  2019-12-08, Ja vēlies apgūt ģitārspēli, tad raksti, uz e-pastu - soundsnspace@gmail.com Ģitārprasmes: meklēt pēc grupas - So Lucid Electric Feel Varam apspriest Rīgas un Siguldas lokācijas, nodarbībām. Paldies par uzmanību !!! Jauku dienu !!!

 • Piedāvā

  Beramās kravas (27118682),

  2019-12-05, Oļi, šķembas, smilti, granti, kūdru, melnzemi, tīrumzemi, kūtsmēslus, skaldīta malka, transporta pakalpojumi.27118682

 • Piedāvā

  Aivars Plucis (29218235), aivarsplucis@inbox.lv

  2019-12-04, Veicu diapozitīvu un fotogrāfiju digitalizāciju ar to korekciju... Pārrakstu no VHS uz DVD formātu ar ieraksta korekciju .... Fotografēju, filmēju dažādos dzīves svarīgos brīžos un ierakstus atdodu DVD formātā.

 • Meklē

  Rita (23471788), ...

  2019-12-04, Jotul krāsni vēlos pirkt siguldā un pa cik?

 • Piedāvā

  Ilva (26110597),

  2019-12-04, Sakarā ar dzīvesvietas maiņu,esam spiesti atdot labiem cilvēkiem savu runčuku.Kaķu puika jauns-1gads 5 mēneši,ir dzīvojis tikai dzīvoklī,bet šādiem apstākļiem ir pārāk kustīgs un aktīvs,tādēļ labāk būtu dzīvot privātmājā,kur būtu vieta aktivitātēm arī pagalmā.Ir savs raksturiņš,tādēļ nebūtu ieteicams ģimenei ar bērniem.Kārtojas kastītē,ēd kaķu barību un visu pārējo ko dod.Par peļu ķeršanu nemākam atbildēt,jo mums viņas nav bijušas.Ļoti esam iemīļojuš un ļoti žēl,bet nav cita varianta.Runčuks melnā krāsā.


Sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumi. Aktualizēti 21.01.2019.

  1. «www.sigulda.lv» ir Siguldas novada pašvaldības informatīvā tīmekļa vietne, kas piedāvā plašu informācijas klāstu, bet neveic komercdarbību.
  2. Tīmekļa vietne paredzēta tikai privātpersonu sludinājumiem, kas neievieto sludinājumus par saimniecisko darbību (tai skaitā komercdarbību).
  3. Sludinājumu sadaļas mērķis ir palīdzēt novadniekiem saņemt pakalpojumus vai palīdzību, savstarpēji sadarbojoties – atdodot/dāvinot mājdzīvnieku, atdāvināt vai par simbolisku samaksu pārdot drēbes, meklēt/atrast pazaudētas mantas, meklēt darbu vai piedāvāt unikālas iespējas un tamlīdzīgi.
  4. Sludinājums ir aktuāls 7 (septiņas) dienas (vienu nedēļu). Šai periodā atļauts ievietot vienu konkrēta satura sludinājumu. Aizliegts ievietot vairākus vienādus sludinājumus.
  5. Lai dzēstu sludinājumu, aicinām sūtīt pieprasījumu uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv.
  6. Sludinājuma autoram jānorāda kontaktinformācija, lai ar viņu būtu iespējams sazināties.
  7. Sludinājumu drīkst ievietot tikai atbilstošās sadaļās, precīzi norādot sludinājuma veidu un kategoriju.
  8. Sludinājumu drīkst ievietot tikai latviešu valodā.
  9. Sludinājums nedrīkst būt garāks par 600 rakstu zīmēm.
  10. Komercsludinājumi, norādes uz reklāmu un anonīmi sludinājumi, kā arī sludinājumi, kuri nav ievietoti atbilstošā sadaļā, iepriekš par to nebrīdinot, tiks dzēsti. Tīmekļa vietnes administrācijai nav pienākums paskaidrot dzēšanas iemeslus!
  11. Ja vēlaties izvietot komercreklāmu vai reklāmu saturošu informāciju (tai skaitā informāciju par sniegto maksas pakalpojumu), lūdzam izmantot reģionālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumus (skatīt šeit).
  12. Sludinājumi, kuros izmantoti īpaši teksta izcelšanas paņēmieni, tai skaitā Caps Lock, kā arī pievienotas saites uz citām tīmekļa vietnēm, tiks dzēsti.
  13. «www.sigulda.lv» administrācija neatbild par sludinājumā norādīto informācijas saturu un tās korektumu (tai skaitā par sludinājuma ievietotāja norādīto personas datu precizitāti un pareizību). Apšaubāma satura sludinājumi tiks dzēsti.
  14. Ja tiek konstatēti atkārtoti sludinājumu sadaļas lietošanas noteikumu pārkāpumi, administratoram ir tiesības bloķēt lietotāja piekļuvi portālam «www.sigulda.lv».

Papildu informācija par sludinājumu ievietošanu vai tehniskais atbalsts pieejams, rakstot uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67970848.
JAUNS SLUDINĀJUMS
Piekrītu Sludinājumu lietošanas noteikumiem 
Sludinājuma teksts:

Atlikušas

zīmes
Sludinājuma kategorija:
Sludinājuma veids:


Informācija, lai Sludinājumu sadaļas lietotāji varētu ar Jums sazināties
Vārds, uzvārds:
E-pasts:
Telefons:
* Jūsu sludinājums tiks rādīts 1 nedēļu (7 dienas) no ievietošanas datuma!

Pasākumi