Ceturtdiena, 23. maijs
Šodien sveicam: Leontīne, Leokādija, Lonija, Ligija
Laika ziņas: Sigulda +17.3℃, ZR vējš 2.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-02-17
Siguldiešu sasniegumi starpnovadu matemātikas olimpiādē

Aizvadītajā piektdienā, 12.februārī, Siguldas Valsts ģimnāzijā notika Siguldas un Garkalnes novadu matemātikas olimpiāde piekto līdz astoto klašu skolēniem. Siguldas novadu pārstāvēja Siguldas pilsētas vidusskolas, Siguldas Valsts ģimnāzijas, Siguldas 1.pamatskolas, Allažu pamatskolas un Laurenču sākumskolas skolēni. Uzvrētāju godā 26 siguldieši.

Olimpiādē piedalījās 93 talantīgi skolēni. Vissīvākā konkurence bija piekto klašu skolēnu starpā, kur startēja 28 bērni, savukārt vismazāk, 16 skolēni, uzdevumus rēķināja astoto klašu grupā.

Sveicam laureātus un viņu skolotājus!
 

Vieta

Vārds, uzvārds

Skola

Klase

Skolotājs

I

  Kristians Lelis

  Siguldas pilsētas vidusskola

5.

  Inta Ozoliņa

II

  Annija Patrīcija Paugule

  Siguldas pilsētas vidusskola

 5. 

  Inta Ozoliņa

II

  Dārta Auziņa

  Siguldas pilsētas vidusskola

5.

  Inta Ozoliņa

II

  Kristers Matiass Vāvere

  Siguldas 1. pamatskola

5.

  Vanda Priedīte

III

  Krišjānis Gercāns

  Laurenču sākumskola

5.

  Anita Stakova

III

  Oto Cillinbergs

  Siguldas pilsētas vidusskola

5.

  Miropija Ņeznajeva

A

  Ernests Pēteris Jansons

  Siguldas pilsētas vidusskola

5.

  Miropija Ņeznajeva

A

  Aleksandra Brīvule

  Siguldas pilsētas vidusskola

5.

  Miropija Ņeznajeva

I

  Diāna Aleksejeva

  Siguldas pilsētas vidusskola

6.

  Ņina Balode

II

  Pauls Gustavs Kazāks

  Siguldas pilsētas vidusskola

6.

  Liene Cērpa

III

  Anete Ieva Daugule

  Siguldas pilsētas vidusskola

6.

  Liene Cērpa

III

  Aija Egija Arnicāne

  Siguldas 1. pamatskola

6.

  Vanda Priedīte

A

  Nils Ciglis

  Siguldas pilsētas vidusskola

6.

  Inta Ozoliņa

A

  Paula Daniela Priedulēna

  Siguldas pilsētas vidusskola

6.

  Ņina Balode

A

  Arta Priedniece

  Siguldas pilsētas vidusskola

6.

  Inta Ozoliņa

I

  Līva Oliņa

  Siguldas Valsts ģimnāzija

7.

  Laila Zinberga

II

  Zane Egle

  Siguldas Valsts ģimnāzija

7.

  Laila Zinberga

III

  Kristaps Feldmanis

  Siguldas Valsts ģimnāzija

7.

  Indra Upīte-Dambīte

III

  Ivars Anspoks

  Siguldas Valsts ģimnāzija

7.

  Laila Zinberga

A

  Andris Dalbiņš

  Siguldas Valsts ģimnāzija

7.

  Saiva Vītola

A

  Dāvis Šļaukstiņš

  Siguldas pilsētas vidusskola

7.

  Liene Cērpa

I

  Dairis Rihards Irbe

  Siguldas pilsētas vidusskola

8.

  Inta Ozoliņa

II

  Aivita Mūze

  Siguldas Valsts ģimnāzija

8.

  Indra Upīte-Dambīte

II

  Mārtiņš Zemlītis

  Siguldas Valsts ģimnāzija

8.

  Pēteris Zariņš

III

  Andrejs Mudulis

  Siguldas Valsts ģimnāzija

8.

  Indra Upīte-Dambīte

A

  Paula Luīze Biteniece

  Siguldas 1. pamatskola

8.

  Ilze Mārtinsone


Informāciju sagatavoja:
Daiga Jēkabsone

Siguldas novada matemātikas MA vadītāja


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi