Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 23. septembris
Šodien sveicam: Vanda, Veneranda, Venija
Laika ziņas: Sigulda +8.3℃, D vējš 6.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-11-11
Slēpotājus šajā nedēļas nogalē uzņems Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs, Kaķīškalns un Reiņa trase

Jau kopš novembra sākuma ir atvērta Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centra distanču slēpošanas trase, kur slēpotājiem pieejams gan 200 metru garais mazais aplis, gan lielais aplis 1,2 kilometru garumā. Jau šajās brīvdienās slēpotājus būs gatava uzņemt arī Reiņa trase, kur būs pieejama daļa no lielā kalna, bet Kaķīškalnā būs atvērts mazais kalns.

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centra distanču slēpošanas trase apmeklētājiem brīvdienās pieejama no plkst.10.00 līdz 20.00. Trases izmantošanas cena: pieaugušajiem – 2 eiro, skolēniem, studentiem un pensionāriem – 1,80 eiro. Uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, cena pieaugušajiem – 1 eiro, skolēniem, jauniešiem līdz 18 gadu vecumam un pensionāriem – bez maksas, reģistrējoties pie klientu menedžera. Sporta un aktīvās atpūtas centra servisa ēkā apmeklētājiem pieejama slēpju noma, serviss, dušas un pirts. Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centra informatīvais tālrunis 67970262. Sniega daudzumu un distanču slēpošanas trases kvalitāti var novērtēt Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centra tīkla kamerā.

Reiņa trasē līdz ar galvenās trases atklāšanu, brīvdienās no plkst.10.00 līdz 22.00 būs pieejami gan slēpošanas, gan snovborda instruktoru pakalpojumi, kā arī inventāra noma.

Kaķīškalna trasē sestdien no plkst.13.00 līdz 20.00 un svētdien no plkst.10.00 līdz 20.00 būs atvērts mazais kalns un inventāra noma.

Sniega un trašu sagatavošanas darbi turpinās arī citās Siguldas slēpošanas trasēs – Siguldas Pilsētas trasē un Kordes trasē.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi