Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, D vējš 0.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-04-24
Notiks „MomyFit” treniņš māmiņām kopā ar bērniem

Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas ietvaros 25.aprīlī plkst.11.00 „Fischer Slēpošanas centrā” notiks „MomyFit” treniņš māmiņām kopā ar bērniem treneres Evitas Berces vadībā.

 „MomyFit”  ir īpaši radīta sporta nodarbība jaunajām māmiņām ar bonusu – iespēju sportot kopā ar savu mazuli pie rokas vai ratos. Treniņa metodika ir īpaši izstrādāta un pielāgota jauno māmiņu fizioloģiskajam pēcdzemdības stāvoklim. Nodarbība ir paredzēta un pielāgota dažādiem sagatavotības līmeņiem un katra mamma var pildīt tik daudz vingrinājumus, cik jūtas par saviem spēkiem un veselību pārliecināta. Treniņa sākumā iesildīšanās ar lēnu skrējienu un viegliem iesildīšanās vingrinājumiem. Treniņa galvenajā daļā, ar dažādiem vispārīgiem un specifiskiem vingrinājumiem tiek nodarbinātas visas galvenās muskuļu grupas – mugura, pleci, rokas, kājas un prese. Treniņš beidzas ar lokanības vingrinājumiem un atsildīšanos.

Dalība nodarbībā ir bez maksas.

Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas piedāvājums pieejams šeit.

Daļa no Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas un Veselības dienas aktivitātēm tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!" ietvaros. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi