×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 5. jūnijs
Šodien sveicam: Igors, Margots, Ingvars
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-12-04
Fischer Slēpošanas centrā atvērta distanču slēpošanas trase

Līdz ar piemērotu laikapstākļu iestāšanos, Fischer Slēpošanas centrā no pirmdienas, 4.decembra ir atvērta distanču slēpošanas trase 1,2 kilometru garumā.

Sniega sega trasē ir pietiekama un slēpotājiem ir pieejams lielais aplis 1,2 kilometru garumā, pa kuru šobrīd ir iespējams slēpot slidsolī. Fischer Slēpošanas centra trasē ir uzsākta arī mākslīgā saldēšana un šobrīd tā ir sagatavota ar ruļļiem, jo nelielās sniega kārtas un mainīgo laikapstākļu dēļ trasi sagatavot ar sniega traktoru vēl nav iespējams.

Kamēr laikapstākļi būs nepatstāvīgi, trase apmeklētājiem būs atvērta darba dienās no plkst.14.00 līdz plkst.21.00, sestdienās no plkst.10.00 līdz plkst.21.00 un svētdienās no plkst.10.00 līdz plkst.20.00. Līdz ar skolēnu slēpošanas nodarbību uzsākšanu, trase darbosies jau no paša rīta – no plkst.8.00. Par sniega stāvokli trasē aicinām sekot līdzi Fischer Slēpošanas centra tiešsaistes kamerā, kā arī šeit.

Trases izmantošanas cena pieaugušajiem ir 2 eiro, bet skolēniem, studentiem un pensionāriem – 1,80 eiro. Uzrādot  Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, cena pieaugušajiem ir 1 eiro, bet skolēniem, jauniešiem līdz 18 gadu vecumam un pensionāriem – bez maksas, kā arī tiek piemērota 10% atlaide inventāra nomai. Siguldas novada daudzbērnu ģimenēm, kuras ir reģistrētas Siguldas daudzbērnu ģimeņu reģistrā, tiek piešķirta 20% atlaide ziemas inventāra nomai.

Fischer Slēpošanas centrā pieejama slēpju noma, serviss, dušas un pirts. Papildu informācija, zvanot uz tālruni 67970262, 29118847.

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”

Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Aneta Galdiņa


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi