Svētdiena, 25. oktobris
Šodien sveicam: Beāte, Beatrise
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, D vējš 3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-07-10
Bezmaksas lielgabarīta un bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanas akcija

25.jūlijā no plkst.14.00 līdz 18.00 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā Siguldā, „Zemdegās” notiks bezmaksas lielgabarīta un bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanas akcija.

SIA „Jumis” aicina Siguldas novada iedzīvotājus izmantot šo iespēju, jo akcijas laikā bez maksas varēs nodot liela izmēra atkritumus, piemēram, mēbeles, kā arī bioloģiski noārdāmos atkritumus – augļus, dārzeņus, jauktos dārza atkritumus, lapas, zāli un zarus. Par samaksu - 15.00 EUR/m3, tiks pieņemti arī būvgruži un celtniecības atkritumi.

Atgādinām, ka lielgabarīta atkritumus bez maksas var nodot tikai Siguldas novada iedzīvotāji, uzrādot Siguldas novadā deklarētā iedzīvotāja ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu. Šāds apliecinājums nepieciešams arī privātpersonām, kas bez maksas nodos automašīnu riepas.

Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā Siguldā, „Zemdegās” otrdienās no plkst.14.00 – 16.00 un sestdienās no plkst.10.00 – 14.00, bez maksas var nodot papīru, kartonu, tetrapakas, PET pudeles, polietilēnu, pudeļu stiklu, logu stiklu, metālu, baterijas, akumulatorus, luminiscētās spuldzes un neizjauktas nolietotās elektropreces.


© www.sigulda.lv

KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi