Pirmdiena, 21. septembris
Šodien sveicam: Modris, Matīss, Mariss
Laika ziņas: Sigulda +10.5℃, DR vējš 3.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-05-10
Notiks lielgabarīta atkritumu bezmaksas pieņemšana „Zemdegās”

29.maijā no plkst.14.00 līdz 18.00 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegās”, Siguldas pagastā, notiks sadzīves lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu savākšanas akcija, kuras laikā bez maksas varēs nodot dīvānus, skapjus, krēslus, galdus, paklājus un citus sadzīves priekšmetus, nolietotās un nederīgās elektriskās un elektroniskās iekārtas ar visām komponentēm, kā piemēram, veļas mašīnas, televizorus, ledusskapjus, plītis, datorus, kā arī vieglo automašīnu riepas un zaļos atkritumus – augļus, dārzeņus, jauktos dārza atkritumus, lapas, zāli un zarus.

Ja rodas neskaidrības par nododamo atkritumu veidu, aicinām pirms došanās uz laukumu sazināties ar Siguldas pilsētas SIA „Jumis” klientu apkalpošanas speciālisti, zvanot uz tālruņa numuru 26112288.

Par maksu tiks pieņemti jaukta tipa celtniecības atkritumi 20 eiro/m3.

SIA „Jumis” atgādina, ka lielgabarīta atkritumus bez maksas var nodot tikai Siguldas novada iedzīvotāji, uzrādot attiecīgus dokumentus – Siguldas novada iedzīvotāja ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu.

Aicinām iedzīvotājus laicīgi pieteikt transporta pakalpojumus lielgabarīta savākšanai akcijas dienā, ja pašiem nav savs transports, ar ko nogādāt uz šķirošanas laukumu „Zemdegas”. Šis ir maksas pakalpojums.

Šķirošanas laukums „Zemdegas” ir atvērts otrdienās no plkst.14.00 līdz 16.00 un sestdienās no plkst.10.00 līdz 14.00, un tajā bez maksas var nodot papīru, kartonu, tetrapakas, PET pudeles, polietilēnu, pudeļu stiklu, logu stiklu, metālu, baterijas, akumulatorus, luminiscētās spuldzes un nolietotās elektropreces (neizjauktā veidā ar visām komponentēm).


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi