Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +10.5℃, ZA vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-08-25
„S!–VELO 2017” ceturtais posms pulcē vairāk nekā 200 velobraucēju

24.augustā Fischer Slēpošanas centrā norisinājās riteņbraukšanas seriāla „S!–VELO 2017” piektais posms, kas pulcēja vairāk nekā 200 lielus un mazus velobraucējus. Sacensības norisinājās 22 vecuma grupās un, atkarībā no sportotāju vecuma, dalībnieki veica distances no 400 metriem līdz 15 kilometriem. Riteņbraukšanas seriāls norisinās jau trešo gadu, šogad tajā savus spēkus pārbaudīt aicināti arī pieaugušie.

Visus sacensību rezultātus tuvākajā laikā varēs apskatīt šeit, kā arī sacensību norises vietā Fischer Slēpošanas centrā.

Sacensību mērķis ir popularizēt velosportu kā iedzīvotājiem pieejamu sporta veidu Siguldas novadā, popularizēt velosipēdu kā videi un cilvēkam draudzīgu transportlīdzekli, kā arī veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu iedzīvotāju vidū. Noslēdzošais riteņbraukšanas seriāla „S!–VELO” posms norisināsies 28.septembrī, kad arī notiks seriāla apbalvošanas ceremonija.

Sacensību norisi atbalsta Siguldas novada pašvaldība, biedrība „A2”, SIA ,,Veloprofs”, SIA ,,Rāmkalni Nordeco”, SIA ,,Siguldas Saldējums”, „DabLab” un bērnu centrs ,,Kā mājās”.

Atgādinām, ka septembra beigās un oktobra sākumā norisināsies pēdējie posmi arī skrituļslidošanas seriālam „S!–Skate 2017” un skriešanas un nūjošanas seriālam „Siguldas apļi 2017”.

Vienlaikus Fischer Slēpošanas centrs aicina piedalīties arī sacensībās „Orientēšanās labirints 2017”, kas norisināsies līdz 30.septembrim centra darba laikā. Sezonas noslēgumā tiks apkopoti kopējie rezultāti un katrā grupā labākie trīs rezultātu īpašnieki tiks apbalvoti ar balvām no „Asics Latvija” un „Isostar Latvija”. Bērnu grupas pirmo vietu saņems „Flamingos” organizētu bērnu ballīti 180 eiro vērtībā, bet absolūti ātrākais skrējējs „Open” grupā iegūs lielo sacensību balvu – „Asics” sporta apavus.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi