Svētdiena, 6. decembris
Šodien sveicam: Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
Laika ziņas: Sigulda +3.2℃, D vējš 6.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-08-22
Velosporta cienītājus aicina piedalīties „S!–Velo 2017” ceturtajā posmā

Ceturtdien, 24.augustā, Fischer Slēpošanas centrā notiks aizraujošā riteņbraukšanas seriāla „S!–Velo 2017” ceturtais, pirmspēdējais posms, pulcējot gan profesionālus sportistus, gan riteņbraukšanas entuziastus.

„S!–Velo 2017” vasaras pirmajos trīs posmos pulcēja vairāk nekā 500 dalībniekus. Riteņbraukšanas seriāls norisinās jau trešo gadu un no šī gada piedāvā iespēju savus spēkus izaicināt arī pieaugušajiem. Sacensībās veicamās distances ir sākot no 400 metriem līdz pat 15 kilometriem atkarībā no sportotāju vecuma un fiziskās sagatavotības.

Kopumā dalībnieki var startēt 22 grupās, sākot no pavisam maziem sportotājiem „dipu-dapu” skrejriteņu klasē, līdz pat profesionāliem un pieredzējušiem riteņbraucējiem – 1977.gadā un agrāk dzimušiem sportistiem. Riteņbraucēji var piedalīties arī open jeb atklātajā grupā dalībniekiem bez lielas sacensību pieredzes.

Starta numuru saņemšana un precizēšana sākas no plkst.17.30 un sacensību starts tiek dots no plkst.18.00 līdz 19.30 (brīvais starts). Savukārt „dipu-dapu” klases startēs no plkst.19.00 līdz 19.20.

28.septembrī notiks „S!–Velo 2017” noslēdzošais posms. Atgādinām, ka septembra beigās un oktobra sākumā norisināsies arī pēdējie „S!–Skate” un „Siguldas apļu” posmi.

Iepriekšēja reģistrēšanās sacensībām norisinās šeit.

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Aneta Galdiņa


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi