Ceturtdiena, 12. decembris
Šodien sveicam: Otīlija, Iveta
Laika ziņas: Sigulda -0.3℃, DA vējš 5.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-12-22
Zelta un sudraba liecības Siguldas 1.pamatskolā

2017./2018.mācību gada 1.semestra noslēgumā Siguldas 1.pamatskolas skolēni saņēma zelta un sudraba liecības. 1.klašu kolektīvi saņēma kausus par apzinīgu mācību darbu, savukārt 2.–4.klašu grupā zelta liecības saņēma skolēni ar atzīmēm deviņi un desmit, sudraba liecības – ar atzīmēm no astoņi līdz desmit, bet 5.–9.klašu grupā zelta liecības – skolēniem ar atzīmēm no astoņi līdz desmit, sudraba – no septiņi līdz desmit.

 

 


 

Zelta liecības

2.b

Elmārs Klibas

 

Lote Līpace

 

Kristaps Neimans

 

Maija Pumpure

 

Rūdolfs Rostoks

 

Marta Stīpniece

2.c

Ērika Brikmane

 

Marta Zandberga

4.a

Šarlote Jurjāne

5.a

Paula Hamčanovska

 

Dace Elizabete Stīpniece

6.a

Vaira Māra Kriķe

6.b

Ance Adzilča

 

Līva Līpace

 

Rūta Meistere

7.a

Miks Tomass Hižņikovs

7.b

Adele Ķiploka

 

Kristers Matiass Vāvere

7.b

Anete Actiņa

 

Elīna Linda Zvejniece

8.a

Beatrise Liepiņa

Sudraba liecības

2.a

Edgars Ģērmanis

 

Railija Jakobija

 

Rodrigo Laganovskis

2.b

Katrīna Diļevka

 

Mārtiņš Vītols

2.c

Sabīne Beķere

 

Māra Bērze

 

Tomass Melngalvis

 

Adrians Rūdolfs

3.a

Jānis Kārlis Kriķis

 

Kristers Ločmelis

 

Gabija Dana Ozola

 

Dārta Uzare

3.b

Niks Bogdans

 

Raitis Goferts

 

Emīls Štāks

 

Viktorija Ustinova

3.c

Kārlis Matīss Egle

 

Bruno Kančs

 

Komurņickis Kristians

 

Lēģere Laura

 

Skuja Linda

4.a

Aleksandrija Poļežajeva

4.b

Līva Lemberga

 

Evita Mārtinsone

 

Elīza Šulca

 

Arvita Tuņķele

4.c

Sindija Gabrāne

5.a

Kate Dunska

 

Raiens Rūja

 

Anna Sproģe

5.b

Kristers Olivers Osvalds

 

Valts Šūmanis

 

Nika Tišaloviča

5.c

Līva Domokejeva

 

Estere Logina

 

Marta Puķīte

 

Evelīna Putniņa

 

Toms Rāgs

 

Markuss Aksels Rībens

 

Rodrigo Švarckopfs

 

Kristaps Vabeļs

 

Armīns Žvarts

6.a

Monika Apkalne

 

Annija Paula Meņģele

 

Kristiāna Plūme

 

Kristiāna Viviāna Vīksniņa

6.b

Anna Dārta Galdiņa

 

Ralfs Sebastians Rozens

 

Marta Virziņa

6.c

Martins Daniels Lācītis

 

Daniela Līna Petrova

7.a

Keita Anna Griezne

 

Artūrs Jegurs

 

Linda Evelīna Valheima

7.b

Elizabete Daniela Šķute

 

Ričards Ralfs Vīksniņs

7.c

Katrīna Gucaļuka

 

Linita Trofimova

 

Elīna Zālīte

8.a

Rainers Renārs Broks

 

Kerija Osīte

8.b

Enija Vilenfelde

9.a

Rūdolfs Zeņģis

 


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi