Pirmdiena, 21. janvāris
Šodien sveicam: Agnese, Agnija, Agne
Laika ziņas: Sigulda -8.2℃, Z vējš 0.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-05-17
Siguldas pilsētas svētkus atklās Mazais bundzinieku samits

Siguldas pilsētas svētki ar varenu ritma jaudu Mazā bundzinieku samita pavadībā tiks atklāti 25.maijā plkst.18.00 Svētku laukumā. Ieskandinot pilsētas svētkus, vairāki desmiti bundzinieku vienlaicīgi sinhroni izpildīs dažādas ritma kompozīcijas un dziesmas.

Mazo bundzinieku samitu, tāpat kā vērienīgo Baltijas bungu samitu, rīko Andžeja Grauda bungu skolas atbalsta biedrība. Kustības prioritāte ir jauno bundzinieku iesaiste muzikālā piedzīvojumā, un tas ir vienīgais šāda veida pasākums ne tikai Baltijā, bet arī visā Ziemeļeiropā.

Nāc un ierībini arī sevī Siguldas pilsētas svētku ritmu kopā ar enerģisko bungu samitu.

Plašāka Siguldas pilsētas svētku programma pieejama šeit.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi