×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 26. septembris
Šodien sveicam: Gundars, Kurts, Knuts
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-25
Šonedēļ Siguldas novadā: Ģimeņu diena, Daumanta Kalniņa koncerts un citas aktivitātes

Šajā nedēļas nogalē atsākusies īsta sporta sezona visiem kustēties gribētājiem. Dažādas sporta nodarbības dažādām gaumēm. Kad iegūta fiziskā labsajūta, dvēseli var iepriecināt ar kultūras programmu – piedalīties dažādās meistarklasēs, apmeklēt teātra izrādi vai koncertus. Nedēļas nogale, kas ar Adventes laika sākšanos, iezīmē Ziemassvētku gaidīšanas laiku. Tverot iedvesmu, aicinām apmeklēt arī novada kultūrtelpas, kuras piedāvā plašu izstāžu piedāvājumu.

 

 

Piektdien, 25. novembrī

Plkst. 12.00 Siguldas Sporta centra Spēka zālē notiks bezmaksas sporta nodarbība cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Pieteikšanās, zvanot uz biedrības “Cerību spārni” tālruņa numuru 26879835 (Marika) vai 29226327 (Marita).

Plkst. 17.00 “KLIKK” centrā norisināsies amatieru elektrokartinga čempionāts “KLIKK Winter kart”. Dalības maksa  – 40 eiro. Plašāka informācija pieejama šeit.

Plkst. 18.00 Mālpils Tautskolas nodarbību telpā notiks kulinārijas meistarklase. Dalības maksa ir 8 eiro. Biļetes var iegādāties Mālpils Kultūras centrā. Plašāka informācija pieejama šeit.

Plkst. 19.00 Allažu Tautas namā norisināsies radošo meistarklašu cikla 4. nodarbība. Brīvu vietu meistarklasē nav!

Plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” izskanēs deju kolektīvu koncerts “Mazu brīdi pirms”. Biļetes cena 5 eiro, iepriekšpārdošanā ar Siguldas novada ID karti – 20% atlaide.

Plkst. 19.00 Siguldas Gaismas tornī Ausekļa ielā 10 notiks literārais vakars “Čaks. Vilsons. Iedomu spoguļi”. Vietu skaits ierobežots! Biļetes var pieteikt, rakstot uz e-pasta adresi sgt.om@sgt.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 26592168.

 

Sestdien, 26. novembrī

Plkst. 8.30 Allažu Sporta centrā notiks bezmaksas nodarbība “Veselības vingrošana”. Lai piedalītos nodarbībā, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Plkst. 10.00 Jūdažu Sabiedriskajā centrā notiks bezmaksas nodarbība “Veselības vingrošana”. Lai piedalītos nodarbībā, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Plkst. 10.00 Siguldā norisināsies “Siguldas Ziemas kausa” 1. posms triālā.

Plkst. 11.00 kultūras centrā “Siguldas devons” Ģimeņu dienas aktivitātēs pulcēsies gan lieli, gan mazi novadnieki.

Plkst. 11.00 Mores Tautas namā notiks bezmaksas nodarbība “Veselības vingrošana”. Lai piedalītos nodarbībā, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Plkst. 13.00 Siguldas Sporta centrā notiks sporta nodarbība Spēka zālē 12–18 gadus veciem jauniešiem ar Sociālā dienesta atzinumu vai izziņu.

Plkst. 17.00 koncertzālē “Baltais flīģelis” izskanēs izcilā dziedātāja Daumanta Kalniņa solo programma “Drošinājums” ar Knuta Skujenieka dzeju. Ieeja koncertā no 10 līdz 18 eiro, iepriekšpārdošanā arSiguldas novada ID karti tiek piemērota 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.

Plkst. 17.00 Siguldas Gaismas tornī Ausekļa ielā 10 norisināsies Lailas Ilzes Purmalietes un Antas Eņģeles koncerts “Skorpiona zvaigznājā”. Vietu skaits ierobežots! Biļetes var pieteikt, rakstot uz e-pasta adresi sgt.om@sgt.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 26592168.

Plkst. 18.00 Krimuldas muižā izskanēs koncerts “Svētku mozaīka” 2. daļās ar Ditas Krenbergas, Raimonda Ozola, Venta Zilberta un Evitas Teterovskas dalību tajā. Biļešu cenas no 25 līdz 30 eiro. Biļešu rezervācija, zvanot uz tālruņa numuru 29111619, rakstot uz e-pasta adresi info@krimuldasmuiza.lv vai iegādājoties biļeti tiešsaistē.

Plkst. 18.00 Inčukalna Tautas namā būs skatāms vēsturiskais trilleris “Suflieris”. Biļetes cena – 3 eiro, iepriekšpārdošanā arSiguldas novada ID karti – 2,50 eiro.

 

Svētdien, 27. novembrī

Plkst. 11.00 Siguldas Sporta centrā notiks bezmaksas peldēšanas nodarbība senioriem. Pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

Plkst. 13.00 Siguldas Sporta centrā norisināsies bezmaksas peldēšanas nodarbība 2.–6. klašu skolēniem. Pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

Plkst. 15.00 Mālpils Kultūras centra Lielajā zālē uzstāsies Suntažu amatierteātris “Sauja” ar izrādi “Silta vietiņa”. Negaidītas un komiskas situācijas, pārpratumi, nelaimīga mīlestība, parādi, meli, franču zupa, viens šāviens, daudz mūzikas un tukši, bet romantiski solījumi! Jā, tā ir “Silta vietiņa” – klasiska komēdija mūsdienīgā izpildījumā, kurā cilvēks var ieraudzīt dzīvi no malas, atviegloti uzelpot un sirsnīgi pasmieties. Biļetes cena – 2 eiro.

 

Izstādes un citas norises

Mākslu skolas “Baltais flīģelis” Izstāžu telpā pēdējo nedēļas nogali apskatāma mākslinieka Jāņa Puriņa personālizstāde “Manai pilsētai Siguldai”.

Siguldas novada bibliotēkā skatāma sajūtu grāmatu izstāde “Atvērums”, kuras darbi tapuši projekta “Daba rada 2022” laikā.

Siguldas Jaunās pils salonā apskatāma Anetes Kalniņas gleznu izstāde “Laimes kods” Siguldas Jaunās pils salonā.Jūtot, vērojot un ieklausoties cilvēku stāstos, meklējot cilvēka laimes kodu, māksliniece ir radījusi 12 sajūtu portretus. Katram portretam piemeklējot izteiksmes tehniku, kas vizuāli labāk to atklāj. Ieejas maksa Siguldas Jaunajā pilī ir 4,50 eiro, bet studentiem, skolēniem un pensionāriem – 2,50 eiro, apmeklētājiem arSiguldas novada ID karti – 1 eiro.

Kultūras centrā “Siguldas devons” skatāma Latvijas Tekstilmākslas asociācijas izstāde “Filca anatomija”. Ekspozīcija iepazīstina ar neaustās šķiedras apstrādes tehniku, filcēšanas klātbūtni un dažādību Latvijas tekstilmākslā.

Mālpils Kultūras centrā skatāma mākslinieku plenēra “Mergupes krāsās” darbu izstāde. Tajā eksponēti 11 profesionālu mākslinieku darbi. Tāpat no svētdienas kultūras centrā var iepazīties ar Rutas Līnītes un Kārļa Siliņa darbiem, kas aplūkojami izstādē “KOPĀ. ABI”.

Inčukalna Tautas namā aplūkojama izstāde “50 foto stāsti”. Tajā eksponētas iedzīvotāju iesūtītās fotogrāfijas ar Inčukalna pagasta atainojumu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi