Sestdiena, 29. februāris
Šodien sveicam: –
Laika ziņas: Sigulda +0.8℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Darba piedāvājumi

Ja vēlaties pievienot sludinājumu sadaļā „Darba piedāvājumi", lūdzam sūtīt informāciju uz e-pasta adresi
prese@sigulda.lv.

Darba piedāvājumi - Pašvaldības vakances:

  • Darbs juristam/-ei (Pašvaldības vakances)

    Ievietots: 2020-02-26   Aktīvs līdz: 2020-03-11

    Siguldas novada pašvaldība (Reģ. nr. LV90000048152) aicina darbā juristu/-i Juridiskajā pārvaldē.
    Pienākumi:
    • izstrādāt pašvaldības funkciju izpildes nodrošināšanai nepieciešamos normatīvos aktus;
    • izstrādāt un sagatavot līgumu, vienošanās un citu juridisku dokumentu paraugus pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas un būvniecības procesu nodrošināšanai atbilstoši tiesību normām;
    • savas kompetences ietvaros sagatavot domes lēmumu projektus;
    • izskatīt un saskaņot iesniegtos līguma projektus;
    • sagatavot nepieciešamos dokumentus par pašvaldības kustamas un nekustamas mantas atsavināšanas un iznomāšanas procedūrām;
    • sagatavot prasības pieteikumus un paskaidrojumus tiesai vispārējās jurisdikcijas lietās, pārstāvēt pašvaldību visās tiesu instancēs uz pilnvarojuma pamata. Vākt pierādījumus un informāciju, konstatēt faktus, tos atlasīt, izpētīt un izvērtēt, izstrādāt pārstāvības stratēģiju;
    • sagatavot atbildes uz fizisko un juridisko personu iesniegumiem juridiski sarežģītos jautājumos;
    • pārstāvēt Administratīvajā tiesā administratīvo aktu pārsūdzēšanas gadījumos, uz pilnvarojuma pamata visās tiesu instancēs;
    • sagatavot juridisko pamatojumu sarakstei (vēstules, brīdinājumi, pretenzijas) ar līgumu saistību izpildītājiem un sadarbības partneriem, atbildes valsts pārvaldes institūcijām un tiesībsargājošām institūcijām.
    Prasības:
    • augstākā izglītība tiesību zinātnēs (vismaz bakalaura grāds ar jurista kvalifikāciju);
    • prasme orientēties tiesību aktos;
    • prasme juridiski analizēt, argumentēt, interpretēt un piemērot tiesību normas;
    • prasme izstrādāt juridiskus dokumentus atbilstoši tiesību normām;
    • valsts valodas zināšanas C līmeņa 2. pakāpē
    • prasme strādāt ar biroja tehniku, datoru (MS Office programmas, Internet).
    Piedāvājam:
    • iespēju strādāt dinamiskā vidē pašvaldībā, kuras sauklis ir “Sigulda aizrauj!”;
    • profesionālās attīstības un pilnveides iespējas;
    • atalgojumu sākot no 1140 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas.
    Pieteikties darbā, CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Jurists” sūtot uz e-pasta adresi personals@sigulda.lv vai iesniedzot personīgi Siguldas novada pašvaldībā, Pils ielā 16, Siguldā, līdz 10. martam. Tālruņa numurs papildu informācijai 67385945.
    Datu pārzinis ir Siguldas novada pašvaldība, reģistrācijas numurs 90000048152, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, kas veic personas datu apstrādi darbinieku atlasei. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība/Privātuma politika, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

  • Darbs skaņas, gaismas tehniķim/-ei (Pašvaldības vakances)

    Ievietots: 2020-02-24   Aktīvs līdz: 2020-03-07

    Siguldas novada kultūras centrs “Siguldas devons” (Reģ.nr. 40900010595) aicina darbā skaņu, gaismu tehniķi.
    Pienākumi:
    • veikt Siguldas novada kultūras centra un Siguldas novada pašvaldības publisko pasākumu apskaņošanu, gaismas un video aprīkojuma montāžu un apkalpošanu;
    • nodrošināt skaņas, gaismas un video iekārtu darbību pasākuma laikā;
    • veikt skaņas, gaismas un video aprīkojuma apkopes un sīkus remontus savas kompetences ietvaros;
    • skaņu un gaismu pults operatora darbs;
    • kārtības uzturēšana skaņas un gaismas aprīkojuma noliktavās Siguldas novada kultūras centrā un tā struktūrvienībās.
    Mēs piedāvājam:
    • atalgojumu 883 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
    • darbu ar mūsdienīgu aprīkojumu;
    • pilnas slodzes darbu;
    • darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
    • interesantu un atbildīgu darbu radošā vidē;
    • iespēju strādāt profesionālā komandā un labus darba apstākļus.
    Prasības:
    • spēja pārzināt dažādu mūzikas žanru skanējuma estētiku;
    • spēja pārzināt analogās un digitālās apskaņošanas sistēmas;
    • spēja pārzināt mikrofonu izvietojumu tehnikas;
    • spēja pielietot specializētās programmatūras apskaņošanas, vizuālā noformējuma un video translācijas procesos;
    • spēja pārzināt mikrofonu, skaļruņu, pastiprinātāju, miksēšanas pulšu, signālu apstrādes ierīču darbības principus un raksturojošos parametrus;
    • spēja uzņemties atbildību un iniciatīvu veicot darbu individuāli un komandā;
    • spēja pieņemt lēmumus un risinājumus mainīgos vai neskaidros apstākļos;
    • labas komunikācijas prasmes un augstu atbildības sajūtu;
    • spēja strādāt komandā, pastāvīgi plānot sava darba izpildi;
    • spēja pielāgoties elastīgam darba laikam.
    Pieteikties darbā, CV un pieteikuma vēstuli sūtot uz e-pasta adresi kultura@sigulda.lv vai iesniedzot Siguldas novada kultūras centrā “Siguldas devons”, Pils ielā 10, Siguldā, līdz 6. martam.
    Kandidāta pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti tikai, lai nodrošinātu amata konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Siguldas novada kultūras centrs. Sazināsimies tikai ar otrajai atlases kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

Pasākumi