Pirmdiena, 28. septembris
Šodien sveicam: Sergejs, Svetlana, Lana
Laika ziņas: Sigulda +13.8℃, DA vējš 2.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-08-04
Iedzīvotājus aicina saņemt jaunās ID kartes; no septembra būs derīgas tikai personalizētās ID kartes

Siguldas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus līdz 1.septembrim saņemt jaunās Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes, jo līdz šim lietotās ID kartes, kas izsniegtas līdz 2015.gada beigām, no 1.septembra vairs nebūs derīgas. Īpaši aktuāli tas ir skolēniem, jo jaunās personalizētās ID kartes ar jaunā mācību gada sākumu tiks izmantotas iekļūšanai mācību iestādēs. Divu mēnešu laikā kopš tiek izsniegtas jaunās personalizētās Siguldas novadā deklarēto iedzīvotāju ID kartes, tās saņēmuši jau turpat 4000 novada iedzīvotāju jeb piektā daļa no visiem novadniekiem.

Jaunā ID karšu programma ietver lielāku personalizācijas pakāpi un plašāku pieejamo pakalpojumu klāstu. Turpmāk iedzīvotāji ID karti varēs izmantot atvieglojumu saņemšanai Siguldas novada sabiedriskajā transportā, iekļūšanai Siguldas novada izglītības iestādēs un lasītāja kartes vietā novada bibliotēkās. Tāpat kā līdz šim, ID karšu īpašnieki varēs saņemt aptuveni 200 pakalpojumu ar atlaidēm, īpašos piedāvājumus, kā arī vērā ņemamas priekšrocības, apmeklējot vai piedaloties dažādos kultūras un sporta pasākumos. Ar visu plašo ID karšu programmas piedāvājumu var iepazīties – šeit vai zvanot uz bezmaksas tālruni 80000388.

ID kartes Siguldas novadā deklarētie iedzīvotāji no pirmdienas līdz sestdienai var saņemt Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3, kā arī Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā Ausekļa ielā 6, kurš ir atvērts katru dienu, arī brīvdienās, līdz plkst.19.00.

ID karti bez maksas var saņemt Siguldas novadā deklarētie bērni no 5 gadu vecuma, novada izglītības iestāžu audzēkņi, pensionāri, maznodrošinātie iedzīvotāji, daudzbērnu ģimenes un iedzīvotāji ar invaliditāti, kuriem kopā ar pieteikuma anketu jāuzrāda arī attiecīgā apliecība vai izziņa. Pārējiem par ID kartes izsniegšanu jāmaksā pieci eiro.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi