Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +12.1℃, R vējš 4.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-05-29
Notiks „S!-Skate 2017” skrituļslidošanas seriāla trešais posms

1.jūnijā no plkst.18.30 Fischer Slēpošanas centrā notiks „S!-Skate 2017” skrituļslidošanas seriāla trešais posms.

Skrituļslidošanas seriāls tika uzsākts 13.aprīlī, pulcējot vairāk nekā 100 dalībnieku. Kopumā sacensības tiks aizvadītas jau ceturto gadu un ir populāras lielu un mazu skrituļslidotāju vidū. Sacensību mērķis ir popularizēt skrituļslidošanu dažādu vecumu paaudžu vidū, kā arī veicināt lietderīgu un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu. Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis skrituļslidošanas iemaņas, un kuram ir atbilstošs veselības stāvoklis. Kopumā sacensību dalībnieki, ņemot vērā savu vecumu un meistarības līmeni, var izvēlēties startēt kādā no 26 dažādām vecuma grupām.

Šajā sezonā paredzēti vēl trīs „S! – Skate” skrituļslidošanas posmi – 20.jūlijā, 3.augustā un 21.septembrī. Katrā posmā 1. – 3.vietu ieguvējus apbalvos ar diplomiem un sponsoru piemiņas veltēm. Sezonas kopvērtējumā 1.– 3.vietu ieguvējus visās vecuma grupās apbalvos ar rīkotāju un atbalstītāju sarūpētām balvām.

Reģistrēties sacensībām var šeit. Plašāka informācija par pasākumu pieejama interneta vietnē www.siguldassports.lv.

Fischer Slēpošanas centrā apmeklētājiem ir pieejama 1.4 km gara asfaltēta trase, kas ir piemērota vieta skrituļslidošanai, rolerslēpošanai, velobraukšanai un nūjošanai. Centra nomā ir pieejams inventārs sporta aktivitāšu cienītājiem, kuri vēlas apgūt skrituļslidošanu un rollerslēpošanu.


© www.sigulda.lv

KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi