×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-10-06
Notiks skriešanas seriāla „Siguldas apļi” septītā kārta

Ceturtdien 8.oktobrī, plkst.18.00 Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā (Puķu ielā 4) notiks skriešanas seriāla „Siguldas apļi” noslēdzošais septītais posms. Iepriekšējā pieteikšanās skrējieniem internetā –www.ba2.lv, aizpildot dalībnieka anketu. Dalība skriešanas seriālā ir bez maksas.

Uzvarētāji katrā vecumā grupā tiks apbalvoti ar piemiņas bavām un četri dalībnieki, kas būs veikuši visvairāk apļus pēdējo sešu posmu kopvērtējumā, pamatojoties uz nolikumu, vecuma grupās V10-14, S10-14, V16-60 un S16-60, saņems ASICS skriešanas apavus.Šobrīd ASICS skriešanas apavu pretendenti vecuma grupā V10-14 ir Gustavs Auziņš (25 apļi), S10-14-Līna Gaile (22 apļi), V16-60–Kaspars Kārkliņš (56 apļi) un S16-60 Aiga Rozenberga (44 apļi).

Skriešanas seriālu „Siguldas apļi” organizē Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde, sadarbībā ar Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centru un biedrību „A2”. Pateicamies par atbalstu arī SIA „Siguldas Minerālūdens”.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi