×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 14. augusts
Šodien sveicam: Zelma, Zemgus, Virma
Laika ziņas: Sigulda +20.8℃, A vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-09-18
Šonedēļ norisinās Siguldas novada Veselības un sporta nedēļa

No pirmdienas, 18.septembra līdz svētdienai, 24.septembrim norisināsies Siguldas novada Veselības un sporta nedēļa, kuras laikā novadniekiem dažādos pasākumos bez maksas ir iespēja uzzināt, kā uzlabot un saglabāt veselību. Visas nedēļas garumā ikviens aicināts izmantot iespēju un apmeklēt kādu no lekcijām, nodarbībām vai pasākumiem.

Lai veicinātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību dažādām sabiedrības grupām, Veselības un sporta nedēļas ietvaros sestdien, 23.septembrī norisināsies Veselības diena; tās laikā novadniekiem bez maksas būs iespēja apmeklēt dažādu ārstu un veselības aprūpes speciālistu konsultācijas.


PIRMDIENA, 18.SEPTEMBRIS


OTRDIENA, 19.SEPTEMBRIS

 • 15.00 Vingrošana māmiņām un mazuļiem līdz gada vecumam rehabilitācijas centrā „Krimulda” (Mednieku iela 3). Pieteikšanās, zvanot uz tālruni 28304088
 • 17.30–19.30 Biatlonista Raivja Zīmeļa vadīta lāzerbiatlona nodarbība Fischer Slēpošanas centrā (Puķu iela 4)
 • 18.00 Orientēšanās nodarbība, pulcēšanās Svētku laukumā (Leona Paegles iela 22)
 • 18.00 Lentošanas jeb slackline treniņš Raiņa parkā
 • 18.30 Tikšanās ar Dzīves Mākslas Akadēmijas dibinātāju Dimantru Antru Siguldas pagasta Kultūras namā
 • 19.00 Psiholoģes Elīnas Rotbahas-Zarembas lekcija „Stresa pārvaldīšana, izmantojot vizualizācijas un relaksācijas metodes” Siguldas Sporta centrā (Ata Kronvalda iela 7A)
 • 19.00 Jogas nodarbība Jūdažu Sabiedriskajā centrā
 • 20.15 Lokanību attīstoša nodarbība „DTO Pole Dance” studijā (Dārza iela 29A)


TREŠDIENA, 20.SEPTEMBRIS


CETURTDIENA, 21.SEPTEMBRIS


PIEKTDIENA, 22.SEPTEMBRIS


KATRU DARBDIENU

 • Siguldas slimnīcas Stereotaktiskās radioķirurģijas centrā „Sigulda” (Lakstīgalas iela 13) radiologa terapeita konsultācijas par radioķirurģijas pielietošanu ļaundabīgu pataloģiju gadījumā ar 50% atlaidi (konsultācijas pilna maksa 50 eiro). Pieteikšanās, zvanot uz tālruni 20270077


SESTDIENA, 23.SEPTEMBRIS – VESELĪBAS DIENA

Veselības dienas piedāvājumi bez maksas pieejami Siguldas novadā deklarētajiem iedzīvotājiem, uzrādot  ID karti.

Siguldas Sporta centrā Ata Kronvalda ielā 7A

Ārstu konsultācijas 

10.00–16.00

Ar iepriekšēju pierakstuno 11.septembra, zvanot uz tālruni 25764073 (LMT) vai 25318751 (Tele2) no plkst.10.00 līdz 16.00.

Kardiologa, imunologa un dermatologa konsultācijas, kāju vēnu skrīnings, pēdu datordiagnostika, osteoporozes skrīnings, elektrokardiogramma

Bez iepriekšēja pieraksta
Fizioterapeita konsultācijas un stājas pārbaude. Cukura, holesterīna, hemoglobīna un skābekļa līmeņa asinīs, kā arī asinsspiediena un D vitamīna mērījumi. Iespēja noteikt ķermeņa masas indeksu, veikt acu spiediena mērījumus un plaušu pārbaudi, kā arī miegainības un stresa testus. Darbosies Insulta profilakses kabinets, būs iespēja veikt HIV, B un C hepatīta testus

10.00–14.00 Valsts asinsdonoru centra Donoru diena

10.00–16.00 Darbosies bērnu centra „Kā mājās” bērnu pieskatīšanas vieta, kas ļaus vecākiem netraucēti apmeklēt veselības pārbaudes un lekcijas

Izglītojošas lekcijas un nodarbības

 • 11.00 Diētas ārstes Lolitas Vijas Neimanes lekcija „1001 lieta par veselīgu uzturu”
 • 11.30 Vecmātes, ūdensdzemdību speciālistes Aijas Mikovas lekcija „Dabīgu dzemdību norise un iespējamās manipulācijas dzemdību laikā”
 • 13.00 Psihologs Ansis Jurģis Stabiņģis sarunā „Apzinātība”
 • 14.30 Holistiskās terapeites Marijas Mežeckas gongu terapija
 • 17.00 Nodarbība „Veselībai un Gaismai" – OM Chanting meditācija jeb skaņas OM skandēšana, lai enerģētiski attīrītos, radot līdzsvara un miera stāvokli

Sportiskas aktivitātes

Citviet pilsētā

 • 9.00 Kundalini joga veselības profilakses centrā „Malus” (Pulkveža Brieža iela 69)
 • 10.00 un 10.30 Grupu vingrošana Siguldas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļā (Lakstīgalas iela 13). Pieteikšanās no 18.septembra, zvanot uz tālruni 67976922
 • 10.00 un 10.30 Vingrošana baseinā Siguldas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļā (Lakstīgalas iela 13). Pieteikšanās no 18.septembra, zvanot uz tālruni 67976922
 • 11.00 Deju pasniedzējas Gunas Brižas klasiskās dejas meistarklase pieaugušajiem Mākslu skolā „Baltais Flīģelis” (Šveices iela 19)
 • 12.30 Deju pasniedzējas Gunas Brižas modernās dejas meistarklase 10–18 gadus veciem bērniem Mākslu skolā „Baltais Flīģelis” (Šveices iela 19)


SVĒTDIENA, 24.SEPTEMBRIS

Atklāj jauno slēpņošanas maršrutu Siguldā!

Veselības un sporta nedēļas ietvaros Siguldas mobilajā lietotnē pieejams jauns slēpņošanas maršruts, kas piemērots īstiem piedzīvojumu meklētājam un ved uz slēpņiem, kuru izvietojums saistīts ar astoņām Siguldas alām.

Slēpņošana (geocaching) ir visā pasaulē populāra spēle, kā arī interesanta un aktīva nodarbe brīvā dabā ar navigācijas iekārtu palīdzību. Dalībnieki, izmantojot GPS koordinātes, dodas meklēt slēpņus, kuros ir paslēpti spēlei atbilstoši dārgumi.

Lai atrastu šī maršruta gala slēpni ar dārgumiem ir ieteicams apmeklēt visas maršrutā minētās alas norādītajā secībā: Ziemas ala, Pēterala, Kraukļu ala, Velnala, Mazā Velnala, klinšu atsegums, Aunapieres ala, Gūtmaņa ala, Turaidas ala un Blusu ala, kopā mērojot vairāk nekā 24 km.

Daļa no Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas un Veselības dienas aktivitātēm tiek finansēta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

 

 

 

 

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi